Windows 10 Kullananlar ve Anlayanlar >>

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
Arkadaşlar ben Windows 7 kullanıcısıyım Windows 10'a geçmeden önce birkaç sorum var ;

* Windows 10 iyimidir ? (performans, görünüm vb..)
* Windows 10'a yükseltmelimiyim yoksa korsan indirip mi geçirmeliyim ama nasıl geçiriceğimi felan bilmiyorum Windows 10'a direk yükseltiyim mi korsan mı indiriyim ?
* Windows 10'a yükseltirsem kaç gb indiricek ?

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
4gb rahat gider.
Normal performansının 2 katı performans alırsın.
Görünmü süper metro+windows7 karışımı.
Eğer kullandığın zaten bir işletim sistemi varsa korsan indirmeye gerek yok.
Bir tşşkkrü esirgeme.

gajlsi

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
478
0
turkhackcıty
Arkadaşlar ben Windows 7 kullanıcısıyım Windows 10'a geçmeden önce birkaç sorum var ;

* Windows 10 iyimidir ? (performans, görünüm vb..)
* Windows 10'a yükseltmelimiyim yoksa korsan indirip mi geçirmeliyim ama nasıl geçiriceğimi felan bilmiyorum Windows 10'a direk yükseltiyim mi korsan mı indiriyim ?
* Windows 10'a yükseltirsem kaç gb indiricek ?

ben indirdim 2.7 gb indirmeni tavsiye ederim win 8e göre daha güzel

raplord55

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
617
1
Kardeş windows 10 kullandım bir süre sonra bilgisayarda açılmamazlık söz konusu oldu kasa pis di ondan oldu sandım kasayı tertemiz yaptım açıldı sonra bi kaç gün sonra açılmamazlıklar oldu w7 ye format attım bilgisayarım gayet normal bence geçme windows 10 a bu benim fikrimdi kardeşim

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0

Kesinlikle Windows 10, Microsoft'un şaheseri.
Gözünü kırpmadan yükseltmelisin. Yaklaşık 4-5gb veri inderecektir.
İndikten sonra yeniden başlat gibi soru falan sorabilir ben çıktığı gün indirdiğim için çok hatırlamıyorum.
Kolay gelsin.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Korsan indirmeye gerek yok.Microsoftun sitesinden indirebilirisin.Boyutu 3.27GB Win10 Prox64.
Görünümü açıkçası berbat.Metro teması gerçekten vasat.Windows 7 görünümü olsa efsane olurdu ancak ne yazık ki değil.
Performansı süper.Oyunlarda donmalar ortadan kalkıyor açık açık.

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Windows 7 'den Windows 10'a geçtiğimde driverları tekrar yüklemem gerekecek mi ?
ve de yükseltirken C veya D diye 2 diskten birini mi seçicem ?

Driverleri tekrar yüklemene gerek yok.
Çoğu driver ile sorunsuz stabilize oluyor nadiren uyamadıkları oluyor onada aygıt yöneticisinde uyamadıklarını görüp netten güncel driverini yükleyebilirsin.

Sürücü seçtirmiyor zaten güncellemeyi otomatik tamamlıyor.
Ben iyiki yükseltmişim diyorum hızlı stabil başlat menüsü döndü daha ne istiyoruz ki ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.