Windows 10 Önizleme İşletim Sistemi Full İndir

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
Tüm Microsoft takipçilerinin Windows 9 olarak çıkmasını beklediği yeni işletim sistemi Windows 10 ismi ile piyasaya sunulacak.İsim konusunda tamamen ters köşe yapan Microsoft yeni işletim sistem’ini 2015’in sonlarına doğru satışa çıkaracak.(tabii sitemizden de indirebileceksiniz)

windows10_tech-preview_start-menu-100464961-gallery.png

Microsoft Windows 10 Technical Preview adlı bu işletim sisteminde bir nevi Windows 10’un demosunu yayınlamış oluyor.Skype programı ise işletim sisteminin içinde geliyor..Eğer işletim sistemleri ile ilgili bir bilginiz yok ise,bilgisayar konusunda kendinize güvenmiyorsanız windows 10 tech preview i indirmeyiniz.Çünki Microsoft çıkaracağı Windows10 işletim sistemindeki oluşan hataları kullanıcıların tespit edip kendilerine bildirmeleri için teknik önizlemesini yayınlıyor.Yani W10 Tech.Preview indirecekseniz Windows 10’da bir sorun bulmalısınız.

Öncelikle Şuradaki adrese giderek sayfanın ortasındaki Get Started butonuna tıklayınız.Daha sonra Insider programı ile ilgili kısa bir açıklamayı görüntüleyeceksiniz.Oradaki “Join Now” butonuna tıklayarak Insider programına katıldığınızı onaylamanız gerekecek.

Kullanım koşullarını “I Accept” yazısına tıklayıp,onayladıktan sonra Outlook olan mail adresinize gelen Yazının içerisinde “Install Technical Preview” linkine tıklayıp indirme sayfasına ulaşacaksınız.

İndirme sayfası bu şekilde gelecek; Buradaki linklerden size ve sisteminize uygun olanı indirin. .ISO şeklinde dosyalar gelecek. .ISO Dosyalarını Daemon Tools Lite Programı ile açabilirsiniz.

Alıntıdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.