Windows 10 Pro İndir – v2004 Türkçe Orjinal ISO

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Eyw ali931 Kardeşim
Conmusic Kardeş.

1- Partları İndir
2-Partları Rar'dan Çıkar.
3-3.973.718 Boyutunda İSo Dosyan Var
4-Ultra İso Proğramını İndir.
5-Cd'ye Yazdıktan Sonra Windows 8 Format Cd'Si Elinde.

Sonra Cd'yi Takıp . Formatlama İşlemine Başlayabilirsin.

Yanlız İso Dosyasının İçindeki Dosyarı Çıkarıp Kurmayı Deniyorsan.
Hem Dosyaya Zarar Verirsin. Hemde Format Atamazsın.

Şuana Kadar. Ben Harici 50'dan Fazla Kişi Kullanıyor. Vermiş Olduğum Windows 8'i
Facebook'da Kendi Profilimde Ve Sayfamda Paylaştım.

Facabook'a Googleden Face Yazıp Giremeyen Kişilere Bile Bu Formatı Attırdım.
Nedeni İse.

Benim Pc Disk Okuma Hatası Veriyordu.
Biri Dedi Format Atak Geçer.
Sonra Recovery Dosyası Silinmiş O Lazım.
Oda Olmadı. SATA HDD Alıncak Yeni =)))

Bilgisayarcılar. Resmen Milleti Dolandırıyor.
Windows XP Otomatik Kurulumu Bile 25 Liraya Attı =))
Gerisini Siz Düşünün.

Yok Bios Menüsü Bozuk O Yapılcak Vs Vs.

Arkadaşlar. Format Atmayı Ne Yapın Edin Öğrenin.
Hem Sizin Açınızda. Hem Maddi Manevi =))

Manevi . Yönden. Arkadaşların Felan Misal. Bizim Ahmet Süper Format Atıyo.
Her Türlü Formatı Atıyo Adam Görcen Gibi . Bi Fiyakamız Olur =)

edgaras1905

Yeni üye
24 Kas 2007
4
0
Paylaşım için teşekkürler... İndirdim yükledim şuan Windows 8 den yazıyorum . Etkinleştirme ve başlat hepsini yaptım sorumsuz oldu ....

Nasıl kurduguma gelince....

DVD okuyucum bozuk oldugunda indirdigim iso dosyasını dvd yazdırmadım bende İso dosyasını icindeki klasörleri D sürücüsüne attım . Sonra NT6 HDD programını aynı yere attım ve calıstırdım sonrası herzamanki kurulum Win8 daha cabuk kuruluyor....

Tekrar Teşekkürler paylaşım icin.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Paylaşım için teşekkürler... İndirdim yükledim şuan Windows 8 den yazıyorum . Etkinleştirme ve başlat hepsini yaptım sorumsuz oldu ....

Nasıl kurduguma gelince....

DVD okuyucum bozuk oldugunda indirdigim iso dosyasını dvd yazdırmadım bende İso dosyasını icindeki klasörleri D sürücüsüne attım . Sonra NT6 HDD programını aynı yere attım ve calıstırdım sonrası herzamanki kurulum Win8 daha cabuk kuruluyor....

Tekrar Teşekkürler paylaşım icin.

Eyw Kardeşim Saolasın Valla Ne Desem İlk Defa Böyle Bir Paylaşım Yaptım Çok Mutluyum Açıkcası .

Ve Böyle Teşekkürler Alınca . Havalarda Uçuyom =)

Ne Mutlu Bana Sizlerin İşini Gördüyse. Arkadaşlar.
Ben Teşekkür Ederim. Buraya İlk Üye Olduğumda Hep Birşeyler İndirip Kuruyordum.
Yarım Merkezinden Çıkmıyordum.

Şimdi Paylaşım Yapmak Teşekkür Almak Kadar Güzel Bişey Yokmuş Onu Öğrendim.

Herkese İyi Forumlar. Arkadaşlar.
Devamı Gelecek Çalışmalarımın.

yucil

Yeni üye
27 Tem 2009
2
0
daha önce win8 deneme sürümünü ingilizce olarak kurdum pek hoşuma gitmemişti. Bir de bu prosunu deneyeceğim. Çok sağol arkadaşım. Kurunca ordanda yazacam. şu an 2 ci partı indiriyorum

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Eywallah Kardeşim . Bende İlk Windows 7 Çıktığında Starter Kurmuştum =)
Sonra Baktım Vistadan Farkı yok . Cp Daha Hızlı . Sonra Lanet Olsun Dedim Windows 8 Çıkmaya 1-2 Ay Kala Windows 7'Nin Tüm Sürümlerini Kullandım. Süper. Ama Daha İyisini İstiyom.

Sonra İşte Windows 8 İle tanıştım =)
İlk Bakıyoz. Kötü Sonra İyisi Çıksa Bile Oralı Bile Olmuyoz =)

Denmekte Fayda Var Kardeş . İngilizce Kullanmak Bi Yönden İnğilizcemiz Gelişiyor..
Ama Pc Başında İstediğim Şeyi Yapamazsan Ne Anlamı var.

Türkçe Gibisi Yok Valla =)

rapp5

Üye
4 Eyl 2010
132
0
eyvallah kardeş adamsın nediyim ellerine sağlık. rapidsharede iyi oldu yaklaşık 2 saatte iniyo hepsi :) teşekkürler

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Saolasın Canım Kardeşim. Bende Onun İçin Rapide Attım. Benim Şimdi Çıkmam Lazım Spora Gitcem. Dosya İndirirken Net Yavaşlıyo Az'da Olsa.

Hepsini İndirmeye Başlarım.
Spordan Gelince Bi Bakarım Hepsi İnmiş =)
Ne Diye Diyer Sitelerden İndirmek İçin Premium Hesap Arıyalım. Rapid Dururken =)

Hızlı İndiriyo Ama Yükleme 2 Gün Sürdü =)=)

Herkese İyi Forumlar

narkoz_MRH

Üye
2 Mar 2010
147
0
31
İstanbul
Eyvallah Kardeşim Benim Yeminle Kaç gündür Ara Ara Öldüm Bittim Ayrıca Rapidden Verdiğin İçinde Ayrı Bi Teşekkür Ediyorum Şimdi İndiriyorum.. Kurulum sırasında Eski Sürümler Gibi Serial İstemiyor Değil mi_?

ogulcanerarslan

Katılımcı Üye
26 Eki 2012
484
0
Antalya
Kardeş Şimdi Sen Dediğimi Uygula. Cd Room'um Olmadığı Kötü Olmuş. Ama Bizde Hertürlü Çözüm Var =)

Windows 7 Format Resimli Anlatım ( Cd / Usb )

Bu Konuyu Bakmanı Tavsiye Ederim Formata Başlamadan Önce

Kardeş Key Tabi İstiyor. Kurulda Key'i Yazmazsan Pc'yi Açmaz Diye Bişey Yok.
Orayı Geç Dersin Açılır Pc.

Sonrada Etkinleştirmek İçin Bu Konuya Bakman Yeterli
http://www.turkhackteam.net/windows/771516-windows-8-etkinlestirici-dataman-onayli.html

Çok Geniş Anlatımlı =) Walla Ne Desem 15-20 Saniye Sürüyo Etkinleştirmek =)
Eline Sağlık Dotaman Kardeşimizin

Saol'un Arkadaşlar. Sorularınız Olduğunda . Yorumlarınız Yazın Çarşıdan Gelince İlk İşim Sizlere Yardımcı Olmak .

Yehuuuuuuuuuuuuuuu :yo:yo:yo:yo:yo:yo:yo:yo:yo yaptım kardeşimm windows 8 ime kavuştummmmmmm çok teşekkürlerrrrrrrrrrr

rapp5

Üye
4 Eyl 2010
132
0
valla kardeş arıyodum hep beta paylaşanlar vardı. pro sürümü iyi oldu emeğine sağlık :) son part iniyor. kuruluma geçicem. kurulumdan sonra resimleri atarım pcmden :)

semenajar

Yeni üye
26 Ocak 2012
11
0
Kardeş Emeğine Sağlık Herşeyi Çok Güzel Bi Şekilde Anlatmışsın Fakat Aklıma Takılan Bir Şey Var Bu 26 Ekimde Yayımlanan Sürüm mü Yoksa Msdn Nin YAyımladığı Sürüm mü? Tşkler

TheWalkingDead

Yeni üye
29 Eki 2012
27
0
35
Konya
Kardeş Emeğine Sağlık Herşeyi Çok Güzel Bi Şekilde Anlatmışsın Fakat Aklıma Takılan Bir Şey Var Bu 26 Ekimde Yayımlanan Sürüm mü Yoksa Msdn Nin YAyımladığı Sürüm mü? Tşkler
Merhaba. Bu arkadaşın sorusuna katılıyorum. Ne zaman aldınız acaba? Paylaşım için teşekkürler şimdi indirip kuracam.

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
Kardeşim teşekkürler yandex diske veya google drive yüklemen mümkünmü acaba.

Ayrıca bunda Photoshop gibi programlar çalışıyormu

rapp5

Üye
4 Eyl 2010
132
0
Evet Arkadaşlar Format Atmış Bulunmaktayım. Süper Şuanda İnternet + Pc Maximum Hızda Çok Değişik ve Güzel :) Bu Arkadaşta olmasa işimiz iş allah razı olsun :)

berkanb

Yeni üye
29 Eki 2012
16
0
Teşekkürler, umarım 32 bit sürümü çalışır farklı sitelerden indirdiğim win 8'lerde biri formattan sonra, diğeri format esnasında hep hatalarla karşılaştım umarım bu işimi görür..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.