Windows 10 Pro

DeSTRoYeRS

Üye
27 Eki 2014
238
0
Arkadaşlar Windows 10 bastığımız her tuşu kaydediyor yani şifrelerimiz falan herşeyi diye duydum bu doğru mudur yoksa karalama mıdır sizce bir bilginiz varsa yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim :RpS_thumbsup::RpS_thumbsup:

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Zannetmiyorum çünkü böyle bir protokol Microsoft için son derece riskli olabilirdi muhasebe mantığı gibi düşün

giriş varsa çıkışta vardır download varsa upload da vardır :)

PS1K0

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,143
14
root@kali
Valla ben kullanıyorum şuan gayette güzel win 10 pro x64 ama her tuşu kaydediyor derken pek bişi anlamadım senden. Bence win8.1 daha hızlı açılıyor ama win 10 daha hızlı yani Tavsiyem Win10 Pro indir

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Evet bende bir yerde bu tarz bir makale okudum. Yeni ekledikleri bir özellik ile sizin yaptığınız hemen herşeyi rapor olarak gönderdiğini yazıyordu. Yani sizin facebook twitter vb. sitelerde yaptığınız özel görüşmeler hatta sohbet ekranına yazıp sildiğiniz cümleleri dahi rapor olarak gönderdiği bununla da kalmayıp resimler videolar paket haline getirip yine rapor olarak gönderdiği yazıyordu. Okuduğum şeyler çok bilim kurgu gibi geldi ancak şunu biliyorum ki Windows bir askeri proje olarak başladı bunu biliyoruz. Şahsi fikirlerime göre de bu uzun zamandır böyle. Son olarak özellikle yurtdışı kaynaklı sitelerde Windows 10 a büyük tepkiler var verilerinin çalındığına dair.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.