Çözüldü Windows 10 son sürümünü Klasik Görüntü nasıl yaparım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
Merhaba arkadaşlar

windows ta biraz bilgisizim yardımınız lazım bilenler bilgisini esirgemesin lütfen :)

başlıkta da dediğim gibi windows 10 un şu son güncel halini kullanıyorum

ama eski windows klasik görüntüsünde kullanmak istiyorum internette araştırdım win 8 / win 8.1 / win 7 için var ama 10 için yok malesef arkadaşlar

klasik görüntüden kastım altta paylaştığım fotoda mevcuttur

NpGByY.jpg

yardımcı olursa bilenler çok sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shigi

Uzman üye
20 Ağu 2016
1,541
0
Şunu dener misin.

Bilgisayar > Özellikler > Gelişmiş sistem ayarları > Performans > En iyi görüntü için ayarla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.