Wİndows 7 orjİnal yapmam lazim acİl !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mavisimsek_ulas

Yeni üye
5 Kas 2009
45
0
ADANA
windows 7 yi orjinal yapmam lazım elimde 2 tane orjinal yapmak icin yama var format sonrası yuklemistim hic bi sorun yoktu ama 2 gundur yine sahte yazılım falan diye uyarı veriyor bi pro veya yama gibi bise yapamazmıyız bi yardım lutfen ilgilenen butun THT kardeslerime simdiden tesekkurler. . .

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Adam gibi çalışan sadece By Daz' a ait Windows Loader var, öncelikle kullandığınız crack yada Loader' ı kaldırmadıysanız sistemden kaldırın aksi halde Windows Loader başarısız olacaktır, şuan ki en son sürümü olan 2.0.3 ile etkinleştirme yapın, Loader kullanımı hakkında soracağınız birşey varsa çekinmeyin, önemli olaydır çünkü ...

stm

Üye
8 Tem 2010
120
0
windows loader 2.02 indir işlemi yap orjinal olsun sonrada güncellemeleri al kopyala masaüstüne yönetici olarak çalıştır restart komutu geldiğinde restart et sonrada istediğin güncellemeyi alll...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
windows loader 2.02 indir işlemi yap orjinal olsun sonrada güncellemeleri al kopyala masaüstüne yönetici olarak çalıştır restart komutu geldiğinde restart et sonrada istediğin güncellemeyi alll...

Dostum, önce kendi kurduğun cümleye bak, anlatmaya çalıştığını anlamak için bir fakülte bitirmek lazım ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

stm

Üye
8 Tem 2010
120
0
tamam kardeş ben türkçem kusurlu ama loader kullanıyorsanız orjinal olur orjinal sürümde her zman güncelleme alır.Haa almayın diyorlar bende diyorum ki kontrol ederek alın.Nasıl?.Şöle ki elle güncelleme kurarsanız bilgisayarınızı korursunuz...

iskender84

Yeni üye
6 Ağu 2009
40
0
arkadaşlar selam

windows loader bende çalışmıyor malesef. Daha önce loader yaptığımda düzelmişti. KB97 ile ilgili olan güncellemeyi de silmiştim.

Şu anda yaklaşık 10 kadar loaderı denememe rağmen sorunu çözemedim.

Acil yardım lütfen. Crack veya başka bir şeyi nasıl kaldırabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.