Windows 7 proffessional

NeO1

Üye
23 Şub 2013
121
0
baıkesir
Arkadaşlar benim sorunum şu son bir aydır var pc oyun oynarken video izlerken,şarkı dinlerken pat diye kapanıyor.Kasayı açıp temizledim.Format attım win 7 pro ancak sorun hala var sebebi nedir sizce? sürekli arka arkaya olan bişey değil ama rahatsız edici bir durum...Şimdiden teşekkürler

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
Ram olabilir.Bilgisayarında virüs girmiş olabilir veya hdd de bi sorun olabilir.
Belli bir zaman sonra ram yetersiz geliyor olabilir!
Bilgisayarda ısınma problemi olabilir derdim ama o zamanda yeniden başlaması gerek ama siz yinede işlemcinin ve güç kaynağının çok ısınıp ısınmadığını kontrol edin. Harddisktede bozuk kesim olabilir
Ramlar arasındaki uyuşmazlık
Anakartta bulunan ram slotları bozuk olabilir
Kasanın güç kaynağı yeterli değil

Kesinlikle işlemci veya ekran kartı fanındandır
Fanlari, ram slotlarini temizle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.