Windows 7 Ultimate Sp1 Türkçe (Mayıs 2019) (Otomatik Aktivasyon)

yunusbeen

Katılımcı Üye
12 Kas 2007
387
0
windows-7-ultimate.png

Windows 7 Ultimate Sp1 Türkçe ( Mayıs 2019) (Otomatik Aktivasyon)
Güncel windows 7 ultimate sürümüdür. Servis paketi ve Mayıs 2019'a kadar çıkan tüm güncellemeler sisteme entegre edilmiş, isteğe bağlı aktivasyon aracı eklenmiştir. 32 ve 64 bit paketler ayrı ayrı paylaşılmıştır. Kurulum ve kullanım dilleri Türkçe’dir. Ayrıca USB 3, 3.1 driverlerı, .NET Framework 4.8, Visual C++, DirectX (June 2010/versiyon : 9.29.1974) sisteme entegre edilmiştir.
Windows 7 Ultimate sürümünü farklı bir dilde kullanmak mümkündür. Örneğin sistemi indirdiniz, kurdunuz Türkçe. Güncelleme alanını açın 34 adet dil dosyası göreceksiniz. Kullanmak istediğiniz dili indirip sistemi o dilde kullanabilirsiniz. İngilizce, Almanca, Fransızca vb. dillerde sistemi kullanabilirsiniz.

kurulum.png
————————————————————
Boyut: 3,15 GB (32 Bit), 4,45 GB (64 Bit)
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Eset Smart Security / Durum Temiz
————————————————————–
YENİ!.. (24.05.2019 tarihinde en güncel versiyon eklendi.)
Uyarı: Kurulum bittikten sonra aktivasyon ekranı gelir.Eğer orijinal serialiniz varsa serialinizi girip yoksa ; gelen kurulum ekranında ”1” yazıp ”enter” e basıp aktivasyonunu yapabilirsiniz.
Aktivasyon işleminden sonra aktivasyonun etkili olması için sistemin yeniden başlatılması gerekir.UEFİ kurulumlarda aktivasyon çalışmaz!…

32 Bit Sistemler İçin DVD Kalıbı (İSO) Kurulum Dosyası:

64Bit Sistemler İçin DVD Kalıbı (İSO) Dosyası:

Son düzenleme:

yunusbeen

Katılımcı Üye
12 Kas 2007
387
0
Merhaba, VirusTotal yükleme boyutu en fazla 128 MB'dır. Bu yüzden VirusTotal'a yükleme şansım olmadı. Ayrıca uzun zaman aktif olmamakla birlikte uzun zamandır bu sitedeyim. İlk bilgisayarımı aldığımda 1996 yılıydı , 56k dial up modemle internete bağlanırdık. 5'ten fazla sitenin kurulumunda web master olarak göve aldım , 25'in üzerinde sitede de moderatörlük ve yöneticilik yaptım. Bunlardan birisi de film istesiydi, bazı film ve dizilerde ses sekronunda da emeğim var. 2008 den beri web tasarım ve dizi, film gibi işlerle uğraşmıyorum. Kendime ait ufak bir web sitem var. Kısacası buralardayım. Sormak ve danışmak istedğiniz bir şey olursa her zaman sorabilirsiniz. Yardımcı olmaktan zevk duyarım. En samimi, içen ve en iyi dileklerimle, sevgi ve saygılarımla...

Hocam hani tarama Eset smart yazmışsın fakat temiz olduğuna dair bir kanıt yok ortada sadece tarama Eset smart security durum Temiz yazmışsın
@yunusbeen

Son düzenleme:

yunusbeen

Katılımcı Üye
12 Kas 2007
387
0
Genelde açıklamalar ve görseller konusunda altta belirttiğiniz site gibi bir çok siteyi kullanıyorum. Çünkü açıklama ve fotoğraf konusunda yeterli kaynak bulmak zor, tek tek elle yazdığım zamanda daha az paylaşım yapmak zorunda kalıyorum. Dosyaları indirir ve arşiv md5 ve hash değerlerini karşılaştırsanız farklı olduğunu görürsünüz. Ayrıca bir çok sitede mayıs 2019 itibariyle güncel windows 10 paylaşıldı. Tek tek karşılaştırmak isterseniz linklerini bende paylaşayım.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Windows+7+Ultimate+mayıs+full

Paylaştığım düm program ve dosyalar kendi upload'ımdır. Aynı versiyon programlar patch ve crackler başka sitede paylaşılanlarla aynı olabilir. Program,crack,patch gibi dosyaları genelde belli cracker grupları ya da cackerler yapıyor. O yüzden çoğu iste aynı aktivasyon aracını kullanıyor.

Son düzenleme:

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
elıne saglık yınede ıyı olmus alıntı yasak dıye ogrendımde demın ondan dedım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.