Windows 7 Yüklerken Hata [ 0x8004240F ]

Dream-SoLdieR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
770
0
Windows yüklerken böyle bir hata aldım,lütfen yardımcı olabilir misiniz ? Birde bilgisayarım açılmıyor dosya eksik diyor.

Bilgisayar açılırken aldığım hata ;
1jODDN.jpg

Windows yüklerken aldığım hata ;

M9AgYQ.jpg

Son düzenleme:

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
İlgili konu linki
İlgili konu programı

İlgili konu alıntısı : Değerli arkadaşım çok zaman olmuş sorunun umarım çözüm bulmuşssundur. Ama ben yinede bu sorunu yaşayabilecek arkadaşlara çözüm olabilme ihtimaline binaen paylaşayım. Bu sorunu bende yaşadım ve MiniTool Partition Wizard Home Edition yükleyerek görünmeyen bölümü bu programla yeniden oluşturdum ve sorunu bu şekilde çözdüm. Umarım işine yarar.

Kardeşim herhangi bir sorun aldığında ilgili windows hata kodunu 0la başlıyanı internete gir karşına direk çıkıcaktır gereken alanlar ;)

Bu arada hdd bölümlerini c-dyi sildikten sonra yeni bir bölüm oluşturup windows için o bölümü seçmeniz gerekmektedir buna dikkat edin

Dream-SoLdieR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
770
0
İlgili konu linki
İlgili konu programı

İlgili konu alıntısı : Değerli arkadaşım çok zaman olmuş sorunun umarım çözüm bulmuşssundur. Ama ben yinede bu sorunu yaşayabilecek arkadaşlara çözüm olabilme ihtimaline binaen paylaşayım. Bu sorunu bende yaşadım ve MiniTool Partition Wizard Home Edition yükleyerek görünmeyen bölümü bu programla yeniden oluşturdum ve sorunu bu şekilde çözdüm. Umarım işine yarar.

Kardeşim herhangi bir sorun aldığında ilgili windows hata kodunu 0la başlıyanı internete gir karşına direk çıkıcaktır gereken alanlar ;)

Bu arada hdd bölümlerini c-dyi sildikten sonra yeni bir bölüm oluşturup windows için o bölümü seçmeniz gerekmektedir buna dikkat edin

Teşekkür ederim ama bilgisayarım açılmadığı için programı yükleyemiyorum,çözüm bulamadım :/

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
En son format başarısız olmuş sanırım eksik dosyalar var.Bootmgr eksik o nedenle format başarısız olmuş.
disk.sys ve SiRemFiL.sys dosyaları varsa kurtarma disketinden çözebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.