Windows 7'yi nasıl yükseltirim ?

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
Arkadaşlar ben Windows 7'de güncellemeleri kapatmıştım. Bilgisayar her açılışta güncelleme şeyi çıkıyodu onun için kapanmıştım. Şimdi bilgisayarımı Windows 8.1 veya Windows 10'a nasıl yükseltebilirim ? Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Windows Update 'deki güncelleştirmeleri açsam güncellenir mi ? yoksa benim bi yerden indirip usb ile atmam felan mı lazım ?

TroqsiF

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
267
0
Denetim masasından güncellemeri denetle de indirir zaten. Direkt olarak windows10' güncellemesi galiba tam olarak bilmiyorum ben daha güncellemedim :)

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Kardeşim internete windows 10 iso indir yaz indir flaşa at winrar ile iso dosyasını birlikte aç içindeki setup dosyasını flaşın içine at setupu aç program kuruyormuş gibi setupu kur.Windows 10 ol yapamazsan özelden öm at yardımcı olurum.

Jeowars

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
252
0
Windows 8.1 Denedim Berbat Bişey Windows 10'da Hala Eksikleri Var Kullanılırmı ? Evet
Tavsiyem Windows 7'Dir Çok Yükseltmek İstiyosan İso İndirip Belleğe At Daha Hızlı Olur

Ahmet Halim

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,259
0
Adana
Dostum ben windows 8,8.1,10 da kullandım.. Fakat görsel haricinde bir şey yok. Ayrıca oyun oynuyorsa bilindik oyunların %50'sini kaldırmıyor, programların da öyle.. Windows 7'den şaşma derim.. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.