Windows 8.1 İngilizce sistem dilini nasıl TÜRKÇE yapabilirim?

prodox90

Yeni üye
20 Eyl 2015
49
0
Selamun Aleyküm forum sakinleri. İngilizce kurulmuş bir windows8.1 laptop var elimde. Bunun Dilini nasıl Türkçe'ye çevirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim :RpS_huh::RpS_rolleyes:

H4Z4RD

Uzman üye
3 Ara 2015
1,804
0
Konu yeri yanlış.

Soruya gelirsenk cevabı:

Control panel>LAnguage and Region>Language>Add language>Turkce

İlk önce türkce klavye eklenecektir. Türkçe klavyeye girib Download and install language pack diyoruz. Bu kadar. Anlamadığınız bir kısım olursa yaza bilirsin.

prodox90

Yeni üye
20 Eyl 2015
49
0
Konu yeri yanlış.

Soruya gelirsenk cevabı:

Control panel>LAnguage and Region>Language>Add language>Turkce

İlk önce türkce klavye eklenecektir. Türkçe klavyeye girib Download and install language pack diyoruz. Bu kadar. Anlamadığınız bir kısım olursa yaza bilirsin.

Windows ile ilgi olduğu için buraya açtım fakat düzeltilmesi gerekiyorsa gerekli yere açabilirim konuyu.

Anlattığınız kısıma kadar daha önceden yaptım fakat klavye ekledikten sonra Download and install language pack diye birşey bulamadım.

H4Z4RD

Uzman üye
3 Ara 2015
1,804
0
a2M9v5.jpg

Bende Şu an Windows 10 ama calisma mantigi ayni Sen conrtrol paneli bul resimdeki gibi gir bende Azerbaycan gili icin sendede aynisin Turkcesi olucak

prodox90

Yeni üye
20 Eyl 2015
49
0
Bilgisayar Windows 8.1 Single language olduğu için dil değişimi olmuyormuş. ıp.Cap eklenmiyor. Recovery yapıcam mecbur. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.