Windows 8 update

KuzeyBozkurt

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
419
0
Daha önce windows kafasına göre güncelleme yaptığı için kapatmıştım şimdi açamıyorum services msc den durduruldu yazıyor yeniden başlatıyorum bu sefer çalışıyor yazıyor bu neden oluyor ükseltmek istiyorum şimdi yükselmiyor gelmiyor 8.1 güncellemesi ?

Son düzenleme:

Justredhack

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
382
0
İyi akşamlar kardeşim şunları deneyebilirsin.
başlat-çalıştır-msconfig,
hizmetler - windows update etkinleştir.
Denetim Masası - Windows Update , önerilen ayarları kullan.
Resetle bakalım olmuştur . olmamışsa windows sürümünde bir yazılım hatası vardır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.