Windows belirsiz tıklama sesleri sorunu çözümü

WhiteH4cker

Katılımcı Üye
30 Nis 2013
332
0
Bu sorunu ben de yaşadım nedeni ise reklam virüsü. Konuyu çözememiş arkadaşlara yardımcı olmak için açmak istedim.

------ ÇÖZÜM ------
1) Combofix isimli programı indirip masaüstüne atıyoruz.
2)(Güvenli Modda PC'yi açıyoruz) Bilgisayarı yeniden başlatıp F8 tuşunu hızlı şekilde defalarca basıyoruz. Karşınıza boot edebileceğiniz donanımlar gelecek. Windows'un kurulu olduğu diski seçip enter a basıyoruz. Tekrar hızlı bir şekilde F8 e basıp çekiyoruz bunu windows güvenli mod vs. seçenekleri görene kadar tekrar ediyoruz.
3) Karşımıza gelen seçeneklerden "Güvenli Mod" yazanı seçiyoruz ve açılmasını bekliyoruz.
4) Açılınca masaüstündeki Combofix programına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır diyoruz ve izin veriyoruz.
5) Artık tek yapmamız gereken beklemek. Combofix kendi işini halledecektir. Combofix çalışırken başka bir program açmayın zaten en fazla 10dk sürer. İşi bitince pc nizi yeniden başlatır ve silinen verilerin yazılı oldupu not defteri dosyasını açınca kendini de kapatır pc nizi temiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kendi yazımdır, alıntı değildir. Bir teşekkürü çok görmeyin arkadaşlar:RpS_thumbup:

Anahtar kelimeler: #windows tıklama sesi, #windows 7 tıklama sesleri, #nedensiz tıklama sesi, #pc boşta tıklama sesi sorunu çözümü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.