Windows Programı gibi çalıştırma

malaybey

Üye
2 Şub 2015
63
0
Merhaba arkadaşlar,
online bir oyun için program yapıyorum kendime. Bu program çalıştığında oyuna yakalanmaması için görev yöneticisin'de gözükmemesi lazım. ShowMeInTaskbar: False yaptım görev yöneticisi işlemler kısmında gözükmüyor fakat ayrıntılar kısmında çalıştığı gözüküyor.

Ayrıntılar dan gizlemeyi bulamadım bu sebeple programı bir windows programı üzerinden çalışmasını istiyorum. Bunun için bana kod konusunda yardımcı olabilecek var mı? Svchost, dllhost, kernel32 gibi programların içine gömülmüş gibi çalışacak ?

Fikirlere açığım, teşekkürler :)

hacker 616161

Katılımcı Üye
29 Nis 2016
506
0
Shell("TASKKILL /F /IM Taskmgr.exe") Timer'e Ekleyip Intervalini 300 Enabledi True Yaparsanız Program Başladığında Kullanıcı Asla Görev Yöneticisini Açamayacak Program Kapatıldıkdan Sonra Açacak!

İyi Forumlar,İyi Projeler! :)

malaybey

Üye
2 Şub 2015
63
0
Shell("TASKKILL /F /IM Taskmgr.exe") Timer'e Ekleyip Intervalini 300 Enabledi True Yaparsanız Program Başladığında Kullanıcı Asla Görev Yöneticisini Açamayacak Program Kapatıldıkdan Sonra Açacak!

İyi Forumlar,İyi Projeler! :)

cevabınıza teşekkürler. Bu, oyunun programı yakalaması konusunda işe yarar mı acaba? Görev yöneticisini kapatmayı engellersek herhangi bir uygulama ile çalışan programların listesini görebilir mi ? :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.