Windows yanına Ubuntu Kurmak Hakkında

3sr4rk3ss27

Yeni üye
13 Şub 2016
17
0
Windows 8.1 Kullanıcısıyım ve yanına Ubuntu 16.04 kurmayı düşünüyorum. Diski ayarladım ubuntuyu flash disk e yazdırdım bunun haricinde herhangi bir programa ihtiyacım var mı 2 işletim sistemi arasında geçiş yapmak için yada başka birşey için. Sormamın sebebi bazı arkadaşlar anlatım yaparken video da bi kaç programdan bahsediyorlar aklımda soru işareti oldu yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ediyorum.
Saygılarımla.

LCF

Katılımcı Üye
25 Şub 2016
637
0
22
Databsabe
Sanal Bilgisayar Programlarına Kur daha kolaydır yada
1.Diskte(C:9 Windows 2.Diske(D:) Ubuntu Kurarsan Açılışta Sana Sorar Hangi işletim Sistemi başlasın Diye

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
Sanal Bilgisayar Programlarına Kur daha kolaydır yada
1.Diskte(C:9 Windows 2.Diske(D:) Ubuntu Kurarsan Açılışta Sana Sorar Hangi işletim Sistemi başlasın Diye

Sanal bilgisayara kurmanı kesinlikle önermem, çok daha yavaş olabilir. Kali gibi bir dağıtımı sanal bilgisayara kurmak çok yararlı olabilir ama benim önerim ubuntuyu kesnlikle diske kur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.