Windows7 regedit ayarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delalokan

Üye
28 Eyl 2012
65
0
Slm bana windows7yi hızlandıracak reg kaydı lazım elinde olan varsa link verimi ne kadar çok verirseniz işime yarar şimdiden teşekürler

DeamonTR

Katılımcı Üye
26 Eyl 2012
454
0
Konya
kardes hız derken nasıl bi hız istiyorsun? eğer pc özellikleri 1GB flansa git xp kur hız nasıl olur gör :D

ama yok 4GB ram 1GB ekran kartı i5 işlemcim var dediysen. virus girmistir kaspersky yada avira yükle.

önce şunu unut. regeditten hız arttırma. ben buna inanmam artsa bile 0.001 saniye atar zaten :D

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
kod yanlış yapmana neden olabilir program ile yapman daha faydalı reg kaydı temizleyen programlar program bölümünde mevcut ve hız için disk birleştirmede yapabilirsin buda gerekli yerde mevcut

DNqR1

Katılımcı Üye
21 Eyl 2012
368
0
Cyber-Dünya'
Ya Kardeşim Regedit Ayarı İle Hızlandırma Yok Şöyle Saçma Sapan Konular Acmayın Banada Söylemişti Biri O Kadar Denedik Olmadı Gidin Adama Gibi Sorunlarınızı Yazın Nedir Bu Yaa

delalokan

Üye
28 Eyl 2012
65
0
yokmu elinde reg olan bana biri dedi bu sitede reg ayarı var dedi kaydoldum boşunamı kaydolmu hiç bi yerde windows7 reg yok

ozgungunay

Üye
5 Ağu 2012
171
0
reg ayarıyla olan hızlandırmada çok bi hızlanma göremezsin ama tavsiye istemiyorum diyosun illa reg ayarıyla diyosan win7de biraz zor bulursun xp için bol bol mevcut ama.. xpye çevirirsen sanırım 1 hafta içerisinde iyi bir araştırmacıysan bulabilirsin..

Mordecai

Katılımcı Üye
16 Eki 2012
493
0
Windows Xp ®
Küfür etmek istemiyorum flood yapma ayriyetten regedit ile hızlandırma diye bişey yoktur git speed up my pc falan kullan yada advanced system care falan /ihbar /kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.