Windowsta Casus Var Casusu Silme

parraking

Üye
4 Tem 2007
181
4
ARKADAŞLAR WINDOWSTA CASUS VAR VE BU CASUS WINDOWS A BAĞLI OLANLARI NETTEN KENDİ SERVERINA YOLLUYOR BUNU NİÇİN Mİ YAPIYOR HACKERLARIN YAKALANMASI İÇİN BU BİLGİLER DAHA ADINI BİLMEDİĞİMİZ YERLERE GİDİYOR WINDOWS U PAYLAŞMAK İSTEMİYORSAK BU CASUSU SİLELİM BAKIN ŞİMDİ MS DOS A GİRİN CMD YAZIN SONRADA NET USER YAZIN VE ORDA
GUEST HESABIYLA BİR CASUS VARDIR(ÇOĞU BİLGİSAYARDA VAR)SUPPORT_388945a0
BUNU SİLMEK İÇİN NET USER SUPPORT_388945a0 /DELETE YAZARAK SİLEBİLİRSİNİZ
İNTERNET HIZI DA ARTACAKTIR

ARTIK BİR TEŞEKKÜR EDERSİNİZ EMEĞE SAYGI

GiresunLuu

Yeni üye
6 Eyl 2007
3
0
bende denedim var ama silmeyi yaptıktan sonra yine aynı komutla girdim ve yine o yazı orada çıktı sence silinmişmiidir ?

Barracuda

Katılımcı Üye
12 Ağu 2007
363
9
Türkiye
Bu efsaneye bir son vereyim artık..Öncelikle Support_388945a0 hesabının ne işe yaradığını tam olraka amacının ne olduğunu bir açıklığa kavuşturalım..

Bu hesap Winxp kurulumunun ardından "disabled" olarak kulanıcılar grubunda yer alıyor..

Söylendiği gibi bir spyware yada bir arka kapı görevi değilde,Yardım ve Destek servisinde Microsoft tarafından imzalanmış özel scriptler üzerinde hak sahibi olarak onları çalıştırmasını sağlar..

Ayrıca uzaktan yardım servisini kullanabilmeniz için yine bu hesap devreye girer..

Kısacası bu kullanıcıyı sildiğinizde,yardım ve destek hizmetinin yanı sıra ,uzaktan yardım servislerinde sorunlar yaşayabilirsiniz..

TEKRARLIYORUM;

Bu kullanıcı normal şartlarda DISABLED olarak konumlandırılıyor..

wol_error.gif
Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 819x107 ve 26KB. Dir
6h5qb7s.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.