Winrar'ın şifresi programsız kırılabilir mi?

EscoRiaL

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
530
1
System32
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı, ben internetten benim icin cok önemli bir dosya indirdim, ancak icerisi şifrelenmiş ve şifreside fileurl.me gibisinden sacmalıklar dolu bi yere upload edilmiş. O şifre dosyasını indirebilmem icin oradaki anketleri(survey)leri tamamlamam gerekiyor. ancak tamamlayamıyorum sacma sapan şeyler isteniyor mesela 10 TL kazandın telefon numaranı gir vs vs. Baktım herkes olumlu cevap yazmış, puan vermiş bende nasıl oldugunu merak edip IP adresimi USA yaptım ve öyle Anketlere bakayım dedim, bu seferde bazı programları indirmem isteniyor, VLC Media Maker gibisinden, programı indiriyorum kuruyorum ancak kurarken TOOLBARS secenegini kaldırmama ragmen toolbar kuruyor ve Google chromu resetliyor haliyle böyle olunca o Survey yeri kapanıyor ve beni link'e aktarmıyor. Benim düşündüğüm şey indirdigim Rar dosyasını(Mediafire'den indirdim) içerisindeki dosyanın şifresini kırmak? Araştırmam sonucu, bazı programlar varmış tüm kombinasyonları deniyormuş ancak böyle bir sonuca varacagımı düşünmüyorum. Programsız kırmak ya da programla ama kısa sürede.. istedigim bu. Bilgisi ve yardımcı olabilecegi konusu olan arkadaşlar varsa ne olur yardımlarını esirgemesinler.. Sürekli burada özel mesajlara ve konuya bakıyor olacagım. Teşekkürler..

Crue*

Uzman üye
6 Şub 2012
1,120
0
Konunun başlıgına bakarak cevap veriyorum. Hayır programsız kıramazsın zaten programda kırmıyor deneme yanılma yoluyla şifreleri deniyor

candostt

Katılımcı Üye
23 May 2010
418
0
istanbul
arkadaşım o tip programların şifresini url olarak yönlendiriyorlar oysa o sitenin o progrmla ilgili bir alakası bile yok sadece arayüz program ..password için yönlendirildiğin yer reklamdan başka birşey değil..ben bu hadiseleri defalarca yaşadım..sadece zaman çalmakdan öte birşey olmuyor..tabiki karar senin inş. sonuca ulaşırsın ha bu arada unutmadan söyleyim rar şifresini kırmak için denemediğim program kalmadı hiç sonuç alamadım..iyi forumlar..

Unauthorized

Kıdemli Üye
14 Eki 2011
2,602
3
C:\
arkadaşım o tip programların şifresini url olarak yönlendiriyorlar oysa o sitenin o progrmla ilgili bir alakası bile yok sadece arayüz program ..password için yönlendirildiğin yer reklamdan başka birşey değil..ben bu hadiseleri defalarca yaşadım..sadece zaman çalmakdan öte birşey olmuyor..tabiki karar senin inş. sonuca ulaşırsın ha bu arada unutmadan söyleyim rar şifresini kırmak için denemediğim program kalmadı hiç sonuç alamadım..iyi forumlar..

Aynen adama katılıyorum ayrıca mesela asdsss.rar diye bir dosyamız olsun adını aynen asdsss.rar olarak google'da arattığımızda %70 pass bize geliyor. Bi' yöntem olsun yani :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.