wirless

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xerka

Üye
3 Ocak 2009
62
0
S.a arkadaşlar

ben wirles şifresi kırmak istiyorum onun için backtrack3 diye bi program indirdim açmaya çaşıyorken startx geldikten sonra windows başlatılıyor diyip küçük bi pencere geliyor okay tıklıyorum bi türlü işin içnden çıkamadım yardımcı olursanız sevinirim ayrıca wmvare diye bi program varmış ordan açmak istedim açamadım yardım plesss

Son düzenleme:
M

mugair

Ziyaretçi
arkadasım vitrual box ındır yada farklı bir sanal pc kuracak bir program edin fakat en saglamı live cd olarakkullan back track ı (back track linux tabanlı bir isletim sistemidir)

kara-kartala

Katılımcı Üye
26 Şub 2011
262
0
Uzaklarda...
Microsoft Virtual Pc 'de zannedersem VirtualBox'la aynı işlevi görüyor.Onun kullanımı internette yaygın bir şekilde anlatılmış.İstersen onu dene.Bir sanal pc kur ordan yap bu hack işlerini.

seko1640

Katılımcı Üye
16 Ocak 2011
370
0
arkadaş ben çok ugraştım wifi kırmak kullanmadıgım hack programı kalmadı nerdeyse hiç biri işe yaramadı ben en sonunda bir arkadaşla anlaştık ortak wifi aldım şimdi onu kullanıyom şunu unutma hacker asla işe yarayan programını vermez bu işten vazgeç bence

seko1640

Katılımcı Üye
16 Ocak 2011
370
0
yani ubuntu xp vista win7 gibi bir sistem biz bunu bilgisayara kurmalıyız ölemi anladım kardeş
evt ubuntu hack için yatkın işletim sistemidir ilk başta kullanması zor gelebilir hemen kaldırmak istersin hack yatkın oldundan hackerlar çogu ubuntu göre program yazmaktadır örnek: program olarak mesala (wifi hackleme aircrak v.b ) bunun gibi çok sayıda hack programı vardır aircrak xp.win7.vista çalışmaz sadece ubuntu çalışır ayrı yetten ubuntuda şifre kırmak daha kolaydır şifre kırmak anlatmam o meslek sırrıdır:) ubuntu kurmak istersen çok kolay bulabilirsin xp kaldırmaya gerek yok 2 tane işletim sistemi kullanabilirsin

wanted13

Yeni üye
26 Kas 2009
44
0
mıcron express fast ethernet adapter yazıyo aygıtlarda bide realtek RTL8191SE wireless lan 802.11n PCI-E NIC BUNLAR YAZIYO ???????????????????????? LA BİRİ YARDIM ETSİN

wanted13

Yeni üye
26 Kas 2009
44
0
BACKTRACK 4 R2 YE beyler iwconfıg yazdığımda eth0 no wireless extensions
wlan0 no wireless extensions diyor bu konuda ne yapabilirim lütfen biri yardım etsin ????? :O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.