Wlan Ayarları Yardım ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpay1173

Üye
22 Ağu 2010
112
0
Ben yeni bir telefon aldım Nokia C5-03 ... Arkadaşlarda kablosuz internet var şifresini biliyorum oturduğumuz odayla onların ev arası en fazla 20 metredir ( Ki o kadar Yok bile ) ama Wlan onu bulamıyor bi ayarı fln var mıdır Kaç m ye kadar çekebiliyor Şimdiden Yardımlarınız İçin Tşk.

6 Tem 2011
212
1
GökYüzü
eğer hiç bulamıyorsa StarTürkün dediği dogru buluyor ama şifreyi girdikden sonra hata felan veriyorsa modemin ayarlarından filtre konulmuş olabilir. misal benim modemde mac adresine göre baglanıyo belirledigim 3 mac adresi var bunlar dısında kimse baglanamiyor buda ayri bir güvenlik yolu :).
İyi Forumlar

J3LaDe58

Katılımcı Üye
20 Ağu 2011
288
0
eğer hiç bulamıyorsa StarTürkün dediği dogru buluyor ama şifreyi girdikden sonra hata felan veriyorsa modemin ayarlarından filtre konulmuş olabilir. misal benim modemde mac adresine göre baglanıyo belirledigim 3 mac adresi var bunlar dısında kimse baglanamiyor buda ayri bir güvenlik yolu :).
İyi Forumlar

O izinli mac adreslerinide bulma yöntemi var şahsen bnm net bedava netini kullandım adamın wpa şifrelemesi ve mac koruması var ama ben bu 2 engelide aştım ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.