Wod-Hack Screen Sharing v1.0

25 Mar 2015
96
1
İstanbul
Selamun Aleyküm /

Merhaba arkadaşlar bügün sizlerin karşısına çok farklı bir projeyle çıkıyorum.Screen Sharing ,TeamViewer’in turk versiyonu diyebiliriz :). Programda pek ozellık dusunmedım çünkü amacım farklı eğer tutulursa diğer sürümünde sesli sohbet,Cmd ekran kontrolu hızlı bır sekılde ekran goruntusu almadan,Dosya paylaşımı vb. Ama dediğim gibi ilk başta tutulursa.Program aynı ağ üzerindeki bilgisiyarlarda çalışıyor.Okul ,Şirket,Kişişel ofisler,ve azda olsa ev gibi ortamlarda kullanılabilir.Program IP mantığıyla çalışıyor bağlanıcağınız PC’nin Local Ip yazısıyosun ve ekran paylaşımı acılıyor kontrol sizde.Lafı uzatmaya gerek yok bence tanıtıma ve kullanıma geçmek daha mantıklı.Şimdiden teşekkür ederim.

-/+ Yorumlarınızı bekliyorum.

Program Özellikleri;
-Sohbet
-Net 2.0 Ve üstü destek özelliği.
-Aynı Ağ üzerindeki pc’lerle erişim.
-Karşı Pc kapatma,Yeniden başlatma özelliği.
-Kolay kullanım arayüzü.
-Az Dosya boyutu.
-Hızlı ve Net görüntü kalitesi.
-Ekran Çekme özelliği.
-İşlemci Hızı gösterme özelliği.
-Ram Hızı Gösterme özelliği.
-HDD Boş alan gösterme özelliği.
-İnternet’i az kulanma.
-Kolay kurulum.

48vrq0.png

OBpA90.png

VirusTotal

Yandex indir

Alıntıdır.

Son düzenleme:

-Akıncı-

Uzman üye
13 Nis 2013
1,847
12
Antalya
Ellerine Sağlık :) Wod-hack Çok İyi Bir Yazılımcı Abimdir.Ve Sen WodHack Değilsin.

Son düzenleme:

00xcdtt1

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
265
0
?
Sımdı bu program ıle aynı agdakı kısının bılgısayarına nasıl erısecegız ?

SoNcE35

Üye
15 Nis 2014
181
0
Kardeşim bi yardım edebilcen mi bana ben bu programı açmaya çalışmama rağmen hata veriyor uyumluluktan tut aklıma gelen her şekilde denedim ama yinede çalıştıramadım bunun sebebi nedir bi yardımcı olursanız sevinirim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.