Wolfteam Yardım

AdnanOsmanTR

Yeni üye
2 Ocak 2016
37
0
İstanbul
Hata Resimdeki Gibidir Yardım Edin

g87gQ3.png

123123

Üye
13 Ağu 2006
95
0
yeniden yuklemeyi denedin mi bide antivirusun onu tehdit saymış olabilir karantınaya bi bak varsa dosyayı çıkart devre dışı bırak antivirusu

AdnanOsmanTR

Yeni üye
2 Ocak 2016
37
0
İstanbul
Moderatör tarafında düzenlendi:

Gryphon

Uzman üye
19 Nis 2016
1,316
1
$from = ist;
büyük ihtimalle oyunun dll dosyasını silmişsin tüm oyun dosyalarını silip yeniden yükle kayıt defteri regedit deki (veri varsa) wolfteam verilerini tamamen silmelisin (hiç wolfteam oynamadım sadece tahmin oyunlarda böyle çözmüşlüğüm var)

dgncn1903

Katılımcı Üye
1 May 2016
327
0
~
Dll indirme sitesine gir bu dll yi bul indir daha sonra wolfteam simgesine sağ tıklayıp dosya konumunu aç oraya at olur mu bi fikrim yok ama dene istersen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.