Wordpress Admin Paneli Şifre değiştirme!

Dj-DeLiKaN

Katılımcı Üye
20 Ara 2008
818
0
Karadeniz
Daha önce paylaşılmadığını gördüğüm ve Wordpressle uğraşanların işine yarayacağını düşündüğüm için bu konuyu aktif hale getiriyorum. Web Sitenize Wordpress kurdunuz. Ancak Admin Panel Şifresi ne, yada nasıl öğrenebilirim diyorsanız bu yolu izleyebilirsiniz.

İlk etap olarak Web sitenizin kontrol panelinden Veri tabanına giriş yapıyoruz.

Ardından hemen Aşağıda Resimde belirttiğim gibi PHPMyadmin sekmesine tıklıyoruz.

Karşınıza aşağıda resimde belirttiğim gibi bir sekme çıkacak burada da wp_users sekmesine tıklıyoruz.

Açılan sekmede yine aşağıdaki resimde belirttiğim gibi bir sayfa açılacak burda düzenle sekmesine tıklıyoruz.

Hemen aşağıdaki resimde belirttiğim de ise admin admin yazan yerlere kendi kullanıcı adımızı ve 123456654321 yazan yerede kendi kullanmak istediğimiz şifreyi yazıyoruz. MD5 yazılı olarak işaretlediğimiz kutu ise MD5 seçeneğini seçmek zorundayız.

Son olarak da git sekmesine tıklıyoruz ve Wordpress Admin Panel şifremiz artık kendi belirttiğimiz şifre.

Umarım Sizlere faydalı olur.

Son düzenleme:

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
Eline saglik dostum da baslik hack konusu gibi olmus ben o yuzden geldim sahsen , sifre degistirme gibi bir baslik olabilirmis :)

Dj-DeLiKaN

Katılımcı Üye
20 Ara 2008
818
0
Karadeniz
Eline saglik dostum da baslik hack konusu gibi olmus ben o yuzden geldim sahsen , sifre degistirme gibi bir baslik olabilirmis :)

Aslında düşünmedim değilde başlığı senin gibi düşünebilirler diye düşündüm de. Yerine hangi başlığı atacağımı bulamamıştım. Çok fazla düşündüm galiba :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.