Wordpress Dizi Ve Filmm Botları -Arşiv

jetix_maxi

Üye
19 Kas 2009
86
0
türkiye ::)
cjy5c.png

TEMA ÖZELLİKLERİ :

Seo Uygun %100 Valid Kodlama
Gelişmiş Manşet Sistemi
Sinema Modu Özelliği
3 Farklı Renk Seçeneği ( Kırmızı , Mavi , Mustard )
Hatalı Dizi-Film'leri Bildirme Alanı
Çok İzlenen ve Son Eklenen Dizi-Film Sayfası
Gelişmiş Tema Yönetim Paneli ( Dilerseniz Temayı Sadece Film veya Dizi Teması Olarak Kullanabilirsiniz. İsterseniz Her İkisini de Aynı Anda Kullanabilirsiniz. Hepsini Tema Yönetim Panelinden Tek Tık İle Yapabilirsiniz. )
--------------------------------------------

GELİŞMİŞ YÖNETİM PANELİ :
Manşet Aç/Kapa Özelliği
Yönetim Panelinden Logo Ekle/Kaldır Özelliği
Footer Copright Alanını Düzenleme Özelliği
Footer Alexa-Sayyac Kodlarını Ekleyebilme
Reklam Alanları Kısmı İle Tek Ekrandan Tüm Reklamlarınızı Yönetebilme Özelliği
--------------------------------------------

V2 İLE GELEN YENİLİKLER :
2 Adet Bot İlave Edildi
İstenildiğin de Dizi İstenildiğin de Film veya Her İkisi İçin Kullanılabilir Hale Getirildi.
Sol Blok Eklendi
Sinema Modu Hatası Giderildi
Tema Bileşen Uyumlu Hale Getirildi
Footer'a Alexa ve Sayyac Kodlarınızı Katabileceğiniz Alan Eklendi
4 Farklı Renk Seçeneği Eklendi ( Red , Blue , Gray , Mustard )

DEMO ADRESİ

FİYATI 30 TL

İLETİŞİM:eek:[email protected]

menaf21

Yeni üye
10 Tem 2013
10
0
Diyarbakır
Ben sana bot yazıp satim aynı zamanda premium temalar falan yapım. ? 2 3 saatlik iş hemde 30 tlni alırım :) :) git allah aşkına milyonlarca ücretsiz ve ücretsiz botlar var :) :) millet bize mi bakar :) :) haa para etseydi emin ol şimdi altımızda en kral araba vardı ;) :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.