WordPress Index Atamıyorum

ZD11

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
319
0
Konya
Beyler 2 WordPress site buldum. Index' imi yazıyorum fakat yükle seçeneği çıkmıyor. Yerine şu yazıyor;

"You need to make this file writable before you can save your changes. See the Codex for more information."

Sadece 1 .php' de yazsa neyse ama hepsi aynı şekilde. Var mı bunun bir çözümü ?

Elegy

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
273
0
İstanbul
Bu sorunl bende karşılaştım, kaydet tusu olmuyor bazi sitelerde bende su şekilde yapıyorum, admin login olup sitenin ana sayfasına gidin orada ust kisimda edit page gibi bir seçenek bulunur ona tıklayın ardından açılan sayfadaki bölüme index kodlarinizi yapıştırıp kaydedin bu şekilde yapabilirsiniz. Iyi Forumlar

NOT; Telefondan yazıyorum herhangi bi hata yapmissam kusura bakmayın

K4RDAN4DAM

Uzman üye
22 Mar 2015
1,675
5
YOK
Adam upload yeri yok diyor. Bizim çocuklarda shell at diyor :D. Öncelikle apperance bôlümünden themes ' e gir yani temalar ordan upload et temanı , temanı derken herhangi bir wordpres teması indir. Temada bulunan index.php 'ye kendi index kodlarını ekle. Temayı rar haline getirip upload et. Shelli 'de aynı yöntemle atabilirsin.

Elegy

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
273
0
İstanbul
Bakın İyi Güzel Söyluyosunuz Mantıklıklı Hatta, Ama Bu Tür Sitelerde Değiştirme İzninin Olmamasının Yanında Site Uzerinden Tema Upload Ederken FTP sifresi istiyor bugun pages den baska bişekilde yapabilirmi ?

Elegy

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
273
0
İstanbul
kk48qJ.png

Kardeşim Şöyle Bi Buton Varsa Buna Tıklayarak Sayfa Ayarlarına Gidersin Orayada İndex'ini Yada Yazını Yazarak Kaydedebilirsin Mesela Ben Bu Siteyi Öyle Yaptım İndex Tam Kaplamıyor Ama Olsun :)

Örnek Site

ZD11

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
319
0
Konya
Adam upload yeri yok diyor. Bizim çocuklarda shell at diyor :D. Öncelikle apperance bôlümünden themes ' e gir yani temalar ordan upload et temanı , temanı derken herhangi bir wordpres teması indir. Temada bulunan index.php 'ye kendi index kodlarını ekle. Temayı rar haline getirip upload et. Shelli 'de aynı yöntemle atabilirsin.

Tema yüklense keşke, ftp istiyor. :RpS_sleep:

Edit Page' den yapmak zorunda kaldım, pek hoş durmadı sayfayı filan da bozduk ama neyse olduğu kadar. :RpS_rolleyes:

Hacked by ZD11 / TurkHackTeam

ZD11

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
319
0
Konya
main index template alanına upload etmeye dikkat et fakat bazı sitelerde böyle sıkıntılar çıkabiliyor. Bu yüzden sen tema ile index atma olayını da araştır derim :)

Usta hiç bir dosya yazdırılabilir değil, tema yüklerken ftp bilgileri istiyor. Tek seçenek siteden "Edit Pages" o da hoş durmuyor ama yapacak bir şey yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.