Wordpress seo Başarı Sırları ve Diğer Blog Altyapilari Nelerdir?

#.FirLaMa.#

Katılımcı Üye
29 Ağu 2009
363
0
İstanbul
Arkadaşlar ben bir blog yazarıyım. Malumunuz Blog altyapılarının Sosyal Medya ile savaşı devam ediyor. Bundan kaynaklı Wordpress yanılmıyorsam her ay bir güncelleme yapıyor. Ben BakBurada.Org adresimi Wordpress altyapısı kullanarak kurdum fakat çok rahatsızım.

Düşünceme göre kaliteli bir Wordpess denemesi için kullanışlı bir tema gerekiyor. Bunu ateş pahası temalardan da anlayabiliriz. Birkaç yıl önce ücretsiz olan temalar dahi şuan ücretli.

Belirtmek isterim ki ben bir üniversite öğrencisiyim bir gelirim yok. İstediğim şey gorselden çok yazımın dikkat çekmesi, önemli olması.

Açıkçası 2 haftada hit açısından pek tatmin olmadım çünkü gereksizce mecburiyetten temalarla uğraştım.

Wordpressin blog mantığından çıkıp CMS yolunda ilerlemesine tepki olarak ortaya çıkan Ghost blog altyapısını kullanmak istedim fakat çok uğraş verici. Başaramadım kimseye suç bulmaya gerek yok.

Sizlere sorum şöyle ; Wordpesste hit için verebileceğiniz oneriler ya da gerçekten amacıma uygun kaliteli blog altyapilari tavsiyelerinizi istiyorum.

İyi çalışmalar.

Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Beleş Edition ile Gönderildi

Rival

Özel Üye
28 Eki 2013
7,264
2
HİT arttırmak için ana sayfada en üstlerde çıkman lazım çok iyi bir seo başarılı kılar
veya ücretsiz seo benzeri hit istersen yane googlede üste çıkmak forumda black-king yapmış oldugu indexleyici bi program var
2- internnette hit kasan siteler var ama çok iyi yapman lazım yoksa google çbk nalar anlarsada zaten banı atar sana

solarisis

Üye
19 Eki 2013
247
0
Arkadaşım anladım seni. Öncelikle websitenin alexa'^sını düşür bunuda ben burayı kullanıyorum WebServis.Gen.Tr site ekle firma ekle gazeteler bedava sms gzel szler tckimlik melodi polifonik melodi mp3 komik salk iq testi tc kimlik bedava polyphonic melodi oyun hileleri TC kimlik no üye ol verdikleri kodu footer dosyasının en altına ekle. İlk 1 haftada zaten alexa birden düşecek milyonları düşecekler yani. Diğer bir konuda ziyaretçi hit' i kazanmak istiyorsan o senin elinde. Forumlarda sitenin reklamını yapacaksın, insanlara iyi hitap eden bir site olmalı giren çıkmamalı arkadaşına tavsiye etmeli veya backlink yada hacklink hizmetinden yararlanacaksın siten kelimesinde google da ilk sayfaya geldiği vakit ziyeretçi hit' i kazanmaya başlarsın. Hacklink konusunda pm atabilirsin.

WEBSİTEN BAŞTAN AŞAĞI İLGİLENİLMEMİŞ EKSİK ÇOK BUNA RAĞMEN ALEXA' YI İYİ DÜŞÜRMÜŞSÜN FAKAT EKSİKLERİNDEN DOLAYI ŞU DURUMDA O SİTE Bİ İŞE YARAMAZ. PAGERANK 0' I BİLE GÖSTERMİYOR BU SENDEN KAYNAKLI.

Son düzenleme:

#.FirLaMa.#

Katılımcı Üye
29 Ağu 2009
363
0
İstanbul
HİT arttırmak için ana sayfada en üstlerde çıkman lazım çok iyi bir seo başarılı kılar
veya ücretsiz seo benzeri hit istersen yane googlede üste çıkmak forumda black-king yapmış oldugu indexleyici bi program var
2- internnette hit kasan siteler var ama çok iyi yapman lazım yoksa google çbk nalar anlarsada zaten banı atar sana

İndexleyici program öneriniz için teşekkür ediyorum. Bulmam uzun sürebilir, Pm ile konu linkini iletebilir misiniz acaba?

Arkadaşım anladım seni. Öncelikle websitenin alexa'^sını düşür bunuda ben burayı kullanıyorum WebServis.Gen.Tr site ekle firma ekle gazeteler bedava sms gzel szler tckimlik melodi polifonik melodi mp3 komik salk iq testi tc kimlik bedava polyphonic melodi oyun hileleri TC kimlik no üye ol verdikleri kodu footer dosyasının en altına ekle. İlk 1 haftada zaten alexa birden düşecek milyonları düşecekler yani. Diğer bir konuda ziyaretçi hit' i kazanmak istiyorsan o senin elinde. Forumlarda sitenin reklamını yapacaksın, insanlara iyi hitap eden bir site olmalı giren çıkmamalı arkadaşına tavsiye etmeli veya backlink yada hacklink hizmetinden yararlanacaksın siten kelimesinde google da ilk sayfaya geldiği vakit ziyeretçi hit' i kazanmaya başlarsın. Hacklink konusunda pm atabilirsin.

WEBSİTEN BAŞTAN AŞAĞI İLGİLENİLMEMİŞ EKSİK ÇOK BUNA RAĞMEN ALEXA' YI İYİ DÜŞÜRMÜŞSÜN FAKAT EKSİKLERİNDEN DOLAYI ŞU DURUMDA O SİTE Bİ İŞE YARAMAZ. PAGERANK 0' I BİLE GÖSTERMİYOR BU SENDEN KAYNAKLI.

Siteyi açalı 10 gün oldu henüz. İlgilenilmemişlikten değil, araştırmalarımdan kaynaklı olarak ve ORJİNAL BİR FORMAT ARAYIŞINDA OLDUGUMDAN asıl postları girmiyorum hocam. Olmayan bir şeyi yapmak istiyorum. Webservis olayını denemeyi düşünüyorum fakat spam olarak işaretlenmekten ya da sandbox'a girmekten çekiniyorum. Hacklink te aynı şekilde ayarını tutturamazsam hepsi boşa gider. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.