Çözüldü WordPress Siteye İndex

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

35Sinan35

Üye
19 Eki 2013
63
0
Bugün admin panelini bulduğum bi siteye index atarken problem çıktı.
Appearance>Editor>Main Index Template'e girip index kodlarımı yazıyorum ama kaydedemiyorum.Save butonunun yerinde "You need to make this file writable before you can save your changes. See the Codex for more information." yazıyor.Ne yapabilirim? :RpS_confused: :RpS_confused:

Son düzenleme:

Anterus

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,391
0
Yav hocam sacmalama siteyi bozma bana resim halinde index yolla jpg veya png yani resim olsun ben halledeyim sana

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
Bugün admin panelini bulduğum bi siteye index atarken problem çıktı.
Appearance>Editor>Main Index Template'e girip index kodlarımı yazıyorum ama kaydedemiyorum.Save butonunun yerinde "You need to make this file writable before you can save your changes. See the Codex for more information." yazıyor.Ne yapabilirim? :RpS_confused: :RpS_confused:

index kodlarinizi tema icerisine yerlestirip upload edin,eger temayi kabul ederse tamamdir geriye o temayi sitede aktivite etmeniz kalir.:yo
anlamadiginiz yer olursa bana ulasin ozelden yardimci olurum,iyi forumlar.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.