Wordpress Yardım!!!

ugurcanbadboy

Katılımcı Üye
22 Haz 2013
285
0
İstanbul
Wordpress sitelerinden birinde k.adı şifre var admin panelden index basmaya çalışıyorum ama bir türlüü kabul etmiyor index'İ her yolu denedim tema yolu vb. ama yine olmuyo ne yapabilirim ?

Cracker1

Katılımcı Üye
1 Haz 2013
263
0
Mesela pages bolumunde en ust kisimda bi kutucuk var onu isaretleyince tum sayfalari seciyo sonra onlari silip kendin sayfa olusturacaksin ya da o da olmadi yorum kutucuguna yonlendirme kodu yazip ( xss acigi hala mevcut wordpreste ) sonra kendin admin olarak girip yorumunu approve ( goster hale getirip) siteyi hacklersin bence ilk dedigim yontem daha iyi ama olmazsa 2. Yontemi uygularsin

Cracker1

Katılımcı Üye
1 Haz 2013
263
0
Mesela pages bolumunde en ust kisimda bi kutucuk var onu isaretleyince tum sayfalari seciyo sonra onlari silip kendin sayfa olusturacaksin ya da o da olmadi yorum kutucuguna yonlendirme kodu yazip ( xss acigi hala mevcut wordpreste ) sonra kendin admin olarak girip yorumunu approve ( goster hale getirip) siteyi hacklersin bence ilk dedigim yontem daha iyi ama olmazsa 2. Yontemi uygularsin

Ama bu dedigim durumu shell sokamiyosan ya da panelden index.phpyi editleyemiyosan yap editliyosan gerek yok zaten pages bolumune

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.