Çözüldü Xenforo Google Adsense başvurusunda bulunmak?

w0rmxl

Üye
19 Ağu 2017
68
0
merhaba arkadaşlar xenforo kurulu olan siteme adsense başvurusunda bulunmak istiyorum fakat
0GA7zZ.png

Bu bölümde takıldım acaba xenforoda nereye yazıcağız bunu hangi şablona ??
mybbde yapıyordum fakat xenforoya geçince işler karıştı acemiyim daha xenforoda :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheRAM

Katılımcı Üye
23 May 2016
361
0
Osmanlı
hocam admin paneli demiyorum. her yazılımın bir index.php dosyası vardır.
ftp'Den index.php'yi indirin <head> tagından sonra adsense kodunu ekleyin. Sonra kaydedip index.php'yi ftp yoluyla gönderip değiştirin. Anlamadıysan teamviewer yoluyla öm at cevap vereyim.

dostum hiç hayatında xenforo kullandın mı ?

şablonlara gir header.php var orada <head> </head> içine yapıştır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.