Xiaomi Redmi Note 10 Pro İnstagram Hikaye Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Xiaomi redmi note 10 pro telefonumda aldığım günden beri instagramın hikaye kısmında sadece video paylaşırken videonun 1.kısmını paylaşıp diğer kısmında hata veriyor ve hiçbir şekilde yüklenmiyor tekrar deneye basmama rağmen instagram sürümüm güncel yeniden kaldırıp yükledim düzelmedi önbellek ve verileri sildim sorun halen devam ediyor yardım edecek kişiler yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler şimdiden Kullandığım sürüm : Global 12.0.5 Kararlı
(HATA RESMİ AŞAĞIDAKİ GİBİ)

oh0xrno.jpg

Dipnot: Modlu instagram sürümlerini denedim hiçbiri işe yaramadı maalesef

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Merhabalar,
Aynı cihazdan farklı hesap ile deneyin derim.. Hesapta mı yoksa telefonda mı sorun daha iyi anlayabilirsiniz. Sorun hesaptaysa, yeni bir hesap kullanmanızı tavsiye ederim. (Hesap da sorun olduğunda açılması için ne gibi bir yöntemler uygulanıyor bilmediğimden bu şekilde cevap verdim.) Sorun telefondaysa, hard reset attıktan sonra yeniden deneyebilirsiniz. Ayrıca videoyu farklı bir internete bağlanarak yüklemeyi de deneyebilirsiniz.

Bunların dışında, İnstagram'ın yeni sürümlerini APK olarak indirmek yerine kullandığınız sürümden daha eski sürümü yüklemeyi deneyebilirsiniz. Ek olarak, hesabın ayarlar bölümünde bulunan veri sınırlandırılması buna belki etki edebilir, bu nedenle ayarı devre dışı bırakabilirsiniz.

Yarım yamalak ingilizcem ile aşağıdaki sitede bulunan tüm yorumları okudum, sorun ROM'dan kaynaklanıyormuş sanırım. Yeni bir
ROM atıldığında sorunun düzeldiğine yönelik mesajlar gördüm. (Custom ROM)

ROM nedir, nasıl yüklenir için aşağıdaki konuya ve işinize yararsa videoya bakabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Merhabalar,
Aynı cihazdan farklı hesap ile deneyin derim.. Hesapta mı yoksa telefonda mı sorun daha iyi anlayabilirsiniz. Sorun hesaptaysa, yeni bir hesap kullanmanızı tavsiye ederim. (Hesap da sorun olduğunda açılması için ne gibi bir yöntemler uygulanıyor bilmediğimden bu şekilde cevap verdim.) Sorun telefondaysa, hard reset attıktan sonra yeniden deneyebilirsiniz. Ayrıca videoyu farklı bir internete bağlanarak yüklemeyi de deneyebilirsiniz.

Bunların dışında, İnstagram'ın yeni sürümlerini APK olarak indirmek yerine kullandığınız sürümden daha eski sürümü yüklemeyi deneyebilirsiniz. Ek olarak, hesabın ayarlar bölümünde bulunan veri sınırlandırılması buna belki etki edebilir, bu nedenle ayarı devre dışı bırakabilirsiniz.

Yarım yamalak ingilizcem ile aşağıdaki sitede bulunan tüm yorumları okudum, sorun ROM'dan kaynaklanıyormuş sanırım. Yeni bir
ROM atıldığında sorunun düzeldiğine yönelik mesajlar gördüm. (Custom ROM)

ROM nedir, nasıl yüklenir için aşağıdaki konuya ve işinize yararsa videoya bakabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.
İlginiz ve emeğiniz için teşekkürler hocam sorun hesapta değil 3 hesaptada aynı problem var farklı wifiden denedim aynı sorunu gene tekrarladı güncelleme geldi telefona fakat xiaomi güncellemeleri genelde çok sorun çıkarıyor ondan güncellemek istemiyorum çok canımı sıktı bu durum cidden

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Xiaomi redmi note 10 pro telefonumda aldığım günden beri instagramın hikaye kısmında sadece video paylaşırken videonun 1.kısmını paylaşıp diğer kısmında hata veriyor ve hiçbir şekilde yüklenmiyor tekrar deneye basmama rağmen instagram sürümüm güncel yeniden kaldırıp yükledim düzelmedi önbellek ve verileri sildim sorun halen devam ediyor yardım edecek kişiler yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler şimdiden Kullandığım sürüm : Global 12.0.5 Kararlı
(HATA RESMİ AŞAĞIDAKİ GİBİ)

oh0xrno.jpg

Dipnot: Modlu instagram sürümlerini denedim hiçbiri işe yaramadı maalesef
Merhabalar,

Bu sorununuza yönelik çözüm önerebilirim. Güncel instagram uygulaması yerine Aero İnstagram vb. özelleştirilmiş uygulamayı kurup, denemenizi tavsiye ederim.

İyi Forumlar

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
İlginiz ve emeğiniz için teşekkürler hocam sorun hesapta değil 3 hesaptada aynı problem var farklı wifiden denedim aynı sorunu gene tekrarladı güncelleme geldi telefona fakat xiaomi güncellemeleri genelde çok sorun çıkarıyor ondan güncellemek istemiyorum çok canımı sıktı bu durum cidden

Rica ederim. Önceki mesajımda ilettiğim siteden "edindiğim" bilgileri aynen aktardım.. Siz de kontrol sağlayabilirsiniz. Birçok farklı siteye de baktım ama ne yazık ki tek çözüm o güncellemeyi yapmak veya Rom olayı gibi.

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Rica ederim. Önceki mesajımda ilettiğim siteden "edindiğim" bilgileri aynen aktardım.. Siz de kontrol sağlayabilirsiniz. Birçok farklı siteye de baktım ama ne yazık ki tek çözüm o güncellemeyi yapmak veya Rom olayı gibi.
Sanırım Xiaomi markası ilk ve son defa alacağım telefon olacak bu sorun hiçbir telefonda yok nerdeyse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.