XP Türk Bayrağı Yaması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byy Sakmanizm

Katılımcı Üye
3 Ocak 2011
568
0
Dünyadan
Arkadaşlar PC yi başlatırken çıkan aşağıdaki resim yerine bir Türk Bayrağı Koymak istiyorum bunun için önere bileceğiniz sağlam bir yama varmı?

13.gif

Son düzenleme:

11sa11

Katılımcı Üye
15 Şub 2011
310
0
yamayı bilmiyorum ama pc açılış müzigini degiştirebiliyordum ben müzigi degiştrebilirsek resmide degiştirebiliriz ama resim ne anlamadım resim yokta

19 Ara 2010
149
0
snakemix123 kardeşim forumda hepsi mevcut indiriyorsun upland ediyorsun paylaşıyorsun olan konunun linki versene hem anlatımda olur !

arkadaşım ben daha yeni üye oldum.bu siteden hiçbirşey indirmedim.kendimde olanları upload ediyorum.yeni mesajlardan baktım adam program lazım diyo.bende paylaştım.zaten daha öncede yüklemiştim siteye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.