xp yardım

mr~TURK

Katılımcı Üye
18 Eki 2013
873
0
Arkadaşlar ben windows xp kullanıyorum benim bilgisayarım son günlerde bazı anormallikler yapıyor
benim iki tane antivirüs programım var (advenced system care ultimate ve esed) bunların ikisi de çalışmıyor ve bilgisayardan kaldırılmıyor
web browser'ım (mozilla) açılmıyor bin kere tıkladım yine açılmadı
son olarak bilgisayarım çok kasıyor bi dosya 20 dakikada açılıyor
güvenli modda açmıyor
acaip kötü kasıyor hızlı açılmasına rağmen
sorun sizce nedir

Son düzenleme:

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
kardeşim bir bilgisayarda iki antivirüs programı olmaz ondan yapıyor esed sil

çakışma yapıyor hemen birini sil ama sistemi allak bullak etmiştir

format ata bilirsin atsan da iyi olur aşırı kasmalar pc sine zarar verip yaka bilir hiç zorlama format at

kesinlikle 2 antivirüs kullanma

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://
system carenin yanında kurulan program kaldırma aracını kullanarak antivirüslerin birtanesini kaldır,sonrada sistemi tara ve gerekli onarımları yap,sonrada combofixle tarat ,tarayıcı eklentilerini ve kullanmadıgın ve sana yabancı gelen programlarıda kaldır ve istersen boot speed ilede sistemi hızlandırabilirsin kardeşim .... olmassa olmaz format at en temizi bu olur bence

mr~TURK

Katılımcı Üye
18 Eki 2013
873
0
ben system care ultimate iş yapmadığı için esed'i kurdum en son formatı 2 ay önce attım bilgisayarda sorun olur diye korkuyorum tarayıcıma bağlanamıyorum mozilla ve internet explorer açılmıyor dosyalar geç açılıyor geç yükleniyor yani ben antivirüslerden birini silene kadar 2 saat geçer ama yinede yardımlarınız için teşekkürler

///yardım///

Son düzenleme:

gencaslan21

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,067
0
Not Found
Kardesim Öncelikle Senin Bilgisayarında 2 Tane Vürüs Programı Yok ,
- Eset Bir Vürüs Programı Dogru , Fakat System Care Vürüs Programı Degil , Hataları Düzeltme , Onarma Programıdır , Sorunun Bu İki Programdan Kaynaklandıgını Sanmıyorum , Bilgisayarınızın Sistem Özelliklerini Detaylıca Yazarsanız Yardımcı Olabiliriz :)

mr~TURK

Katılımcı Üye
18 Eki 2013
873
0
- Eset Bir Vürüs Programı Dogru , Fakat System Care Vürüs Programı Degil , Hataları Düzeltme , Onarma Programıdır , Sorunun Bu İki Programdan Kaynaklandıgını Sanmıyorum , Bilgisayarınızın Sistem Özelliklerini Detaylıca Yazarsanız Yardımcı Olabiliriz :)

bende advanced system care ultimate 7 var yani advanced'in antivirüsü yanlış anlaşılma olmasın.bilgisayara artık açıldığında masaüstü ikonları kayıp :( o yüzden bakamadım

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR

Advancad sistem care ultumatede hem virüs hemde güvenlik duvarı var kardeşim

iyi bir donanımcısın sen daldın herhalde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.