Ya birinizde yardım etsin artık

ALASAYVAN

Üye
7 Haz 2016
165
0
İstanbul
Beyler yeniyim ve ne yapıcağımı nerden başlıyacağımı nasıl başlıyacağımı bilmiyorum kısacası temelim yok ama ben bu işi öğrenmek ve milletim devletim uğruna ataklar yapmak istiyorum biriniz bana yardımcı olabilirmi en detaylı ayrıntılarına kadar bilgilendirebilicek birisi yokmu en azından bana yolumu çizsin konularımı belirlesin ben araştırarak öğrenirim ama şuan hiçbir yolum hiçbir konum yok :RpS_blushing:

ALASAYVAN

Üye
7 Haz 2016
165
0
İstanbul

Muxtar57

Katılımcı Üye
3 Tem 2014
770
0
Baku
Ben sana C proqramlama dilini oyrenmeni tavsiye ediyorum proqramlama giriw olarak HTML Php bunlar Site yazmak icin proqramala dilleri (HTML dilde diyil herneyse) oysaki C oyrenirsen diger dillere gecmen daha kolay olur ve C bilgisayrin calisma mantiginida sana anlatir ve butun diller neredeyse C-den esinlenmis diye bilirim yazim sekli olarak C benzerler

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
SQL açık ile başlarsan ve Havij programı ile başlarsan kolay ve güzel bi başlangıç olur,ileride SQL map gibi ileri düzey programlara geçiş yapabilirsiniz.Forumda Havij programı ve SQL Map programının kullanımı hakkında detaylı anlatım var yardıma ihtiyacın olursa bana yazabilirsin.

CyberNeeG

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,155
1
777
ilk neler yapmak istiyorsun bunları düşün sonra ingilizceni iyi tut zaten önemli olan kelime öğrenmek zamanla gramerleri otturursun sonra programlama öğren html veya python dillerindan birisini öğren programlama'nın bel kemiği olan algoritmayı öğren ilk dil yerine algoritma öğren sonra zaten belli bir mesafe kat edersin unutma bir sisteme zarar verebilmek için o sistemin nasıl yapıldığını bilmen lazım ama bunların haricinde öğrenmen gereken çok şey var

CyberNeeG

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,155
1
777
Ben sana C proqramlama dilini oyrenmeni tavsiye ediyorum proqramlama giriw olarak HTML Php bunlar Site yazmak icin proqramala dilleri (HTML dilde diyil herneyse) oysaki C oyrenirsen diger dillere gecmen daha kolay olur ve C bilgisayrin calisma mantiginida sana anlatir ve butun diller neredeyse C-den esinlenmis diye bilirim yazim sekli olarak C benzerler
haklısın ama c başlangıç için zordur ama ondan önce algoritmayı öğrenmeli

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,391
2,008
Dinlenmede.
Beyler yeniyim ve ne yapıcağımı nerden başlıyacağımı nasıl başlıyacağımı bilmiyorum kısacası temelim yok ama ben bu işi öğrenmek ve milletim devletim uğruna ataklar yapmak istiyorum biriniz bana yardımcı olabilirmi en detaylı ayrıntılarına kadar bilgilendirebilicek birisi yokmu en azından bana yolumu çizsin konularımı belirlesin ben araştırarak öğrenirim ama şuan hiçbir yolum hiçbir konum yok :RpS_blushing:

Meaajni okudum.

Konu sayin 3.
Vesenin konu sayinin cok kati egitim verdigim kisisel insanlar var tht adina ki kayitlarda benim gibi cok adam var sadece emekliyiz o kadar.

Attack demek ile hack demek ile hizmet olmaz.

İlk once hevesini meyvelendirmen gerek daha cok bilgi edinmen gerek.

Attack hack. Vs vs vs temelini oku yapma sadece oku.

Daha sonra buraya gel temelini ne istedigini soyle.

Yardim eden olmaz ise ki (imkansiz)

O zaman isyan edersin.

Ama THT daha cok vakit harca kendini ve yetenegini bulursun.

Kolay gelsin

Muxtar57

Katılımcı Üye
3 Tem 2014
770
0
Baku
Evet C biraz zordur fakat bir kere zorlukdan sonra gerisi cok kolay C oyrendikden sonra Pythona gecerse daha cabuk oyrene bilir C-in pythona nisbetde iyi tarafi arka planda nelerin dondyunu bilmekdir C-baslarsa mantik olayini cozer Bana Ilk once C-den baslaamami ABDdede oyretmenlik yapan bir proqramala muhendisi onermisdi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.