Ya Ttnet Yada süper online Hangisi ???

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
C:\Windows
Arkadaslar Gecen neti cektıgım yerdekı adama 300 tl ceza gelmıstı tnet kullnıyorduk adam mecburı ınternetını kapattı bende modem almayı dusundum ama hangısını alacagımı bılemıyorum 60 tl 70 tl cıvarında guzel bır kampanya bılen bırısı varsa yazssın lutfen kararsız kaldım hangısını seceyım dıye sunuda belırteyım ben ınternetten oyun ındırmeyı seven bırısıyım mesela ındırdıgım oyunların cogu 15 gb 20 gb buna gore bır kampanya bılen varsa yazssın lutfen...

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
usgy3.bmp

dostum bu fotografta super onlinenin senın dedıgın kampaya var ben burda bır sey anlamadım

tarife 100 gb kotalı olanında soyle yazıyor tarife 79 tl 24 ay tahütlü fiyatı 69 tl 24 ay tahütlü fiyat sesli bunlar ne anlama gelıyor ben bır sey analamdım bunlardan :D acıklarmısın

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
usgy3.bmp

dostum bu fotografta super onlinenin senın dedıgın kampaya var ben burda bır sey anlamadım

tarife 100 gb kotalı olanında soyle yazıyor tarife 79 tl 24 ay tahütlü fiyatı 69 tl 24 ay tahütlü fiyat sesli bunlar ne anlama gelıyor ben bır sey analamdım bunlardan :D acıklarmısın

Kurbanım sana en uygun olanlar, benim buraya yazdıklarım. Detaylı bilgi istiyorsan bir Süperonline bayisine gidip, oradaki yetkililerle yüz yüze konuşup, sorularını yöneltmen lazım :) Selam ve dua ile.

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
Kurbanım sana en uygun olanlar, benim buraya yazdıklarım. Detaylı bilgi istiyorsan bir Süperonline bayisine gidip, oradaki yetkililerle yüz yüze konuşup, sorularını yöneltmen lazım :) Selam ve dua ile.

dostumbızım ılcede super online bayısı yok sanırım ben normal tukcell bayısıne gıdıp konusabılırmıyım super onlıne hakında

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Superonline nı kullanman için fiber gerekir.Fiber yoksa bulunduğunuz yerde pek bir farkı olmaz.Yalnız şunu ekleyeyim Superonline Türkcell e ait.Bence alırken birkaç bin kez düşün.Bugün Türkcell abonelerinden elde ettiği haksız kazançlarla pahalı hizmetleriyle ve bir insanının okuyamayacağı kadar küçük ve tehlikeli yazılarla bu duruma geldi.Bana göre 1 gram ahlaka sahip değil.Paraya giden her yol mübah.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.