Yabancı panel reklam

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Arkadaşlar herkese hayırlı sahurlar. Ben yabancı smm panel kurdum, herşeyi tam takır hazır durumda. En zor olan şey ise reklam. Ben bu yabancı panelin reklamını ücretsiz olarak nerelerde yapabilirim? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

roly

Yeni üye
13 Ocak 2018
50
0
127.0.0.0
Eğer elinden gelebilirse benimle paylaşabilir misin SMM Panel dosyalarını. Elimde bir api var denemek istiyorum. Ve bir sorum var takipçi ya da beğeni gönderimi siparişten sonra otomatik başlıyor mu?

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Yardıma ihtiyacım olduğu için konu açtım. Lütfen bişeyler istemek ya da karşılığında bişey talep edenler yazmasın. Biz ne ara bu kadar çıkarcı olduk? Sadece bilen yardım edebilir mi dedim.

srdem

Üye
17 May 2018
161
0
Ya Çıkar Filan Yokta Ben Dahil Herkes Smm Panel Kurmak İstiyor Fakat Bulamıyoruz İşte Ben Bulsam Hemen Paylaşacam Diğerleride Yararlansın Diye Sende Bizimle Paylaşırsan Memnun Olurum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.