Yabancı ülkenin insani yardım sitesinde açık buldum ama

Nomosteryo

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
285
2
Trabzon
Açık buldum evet fakat bu açığı kullanırsam kendimi çok kötü hissedicem ve yani kötü birşey sanırım
yani sizce kullanmalımıyım yoksa site açığını bildirmelimiyim.

Ülke ismini vermiyorum çünkü hiç sevmediğimiz bir ülke.

hakantpnyt

Üye
12 Tem 2015
152
0
Turkiye
Açık buldum evet fakat bu açığı kullanırsam kendimi çok kötü hissedicem ve yani kötü birşey sanırım
yani sizce kullanmalımıyım yoksa site açığını bildirmelimiyim.

Ülke ismini vermiyorum çünkü hiç sevmediğimiz bir ülke.

Madem Düşman Ülke Neyi Bekliyorsun ?

İnsanisi falan Farketmez sanki çok insanlar.

At bana ben girerim vicdan azabı Felanda çekmem.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Nasıl bir insani yardım sitesi günümüzde dış güçler insani yardım bahanesiyle bazı ülkelerin gelişmelerini engelleyip sömürge yapıyorlar. Sözde yardım niyetine ülkede ekonomiyi siliyorlar dışa bağımlı devlet yapıyorlar

occibital

Katılımcı Üye
10 Şub 2011
759
3
kardeşim sordugun soruda mantık bulamadım hem sevmediğiniz ülke diyon hemde isim vermiyosun madem isim vermeyeceksin neden bize soryosun örneğin israilse hiç düşünmeden bas gitsin

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Düşman ülkeyse onun yanındakilerde düşmanımız sayılır.
Mesela israil ise bu açıktaki site, israil yardım sitesi terörizme yardım ediyordur. Gazzeye yardım edecek hali yok ya.

Dark magic

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,136
0
AGIRÎ
Yardım her dinde yardımdır sırf yok o sitesi yok bu sitesi olmaz sonuçta insanlara yardım ediyor en başta bunun için site yetkililerine açığı bildirmelisin... Herşeyden önce dinimiz bize bunu emir eder

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
105
Anıtkabir
Ne demek ki bizim düşmanımızın yardım kampanyasına saldırmak, düşmanımın dostu düşmanımdır mantığı herzaman geçerli değildir beyler. Özellikle son zamanlarda gaza gelmeyin derim, insanlara sırf hollandalı, israilli, suriyeli, yunanistanlı, alevi, hristiyan, yahudi, ateist diye kin beslemek doğru değildir. Devlet arası anlaşmazlıklar, sürtüşmeler olur ama yarın bir bakmışsınız iki ülke dostluk anlaşması imzalıyor. Bizler devlet değiliz, bizler insanız. Diğer ülkelerin vatandaşları da öyle...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.