Yahu Ben Bunu Nerede Satacağım Ya Off :/

Protokoly

Uzman üye
28 Tem 2013
1,214
0
İstanbul
Arkadaşlar 2200+ Aboneli Aktif YouTube Kanalım Var Elimde Kaldı.
Nereye Baksam Ticaret Yasak.r10 Da Da Davetiye Sistemi Var :/
Nerede Satabilirim ? Siz İstiyosanız P.M
Dediğim Gibi Nasıl Satarım :/

pislickene

Üye
10 Haz 2010
114
0
Yok Yeteneksize cıktım :D googlede aratıp bulursun bak sana bi kıyak geçim belki bilmezsin :) sürekli gündemde olan videolar at açıklamaları kendin yaz video altına kopyalayıp yapıştırırsan youtube anlar.youtube akıllı yani.bide video etiketlemeleri insanların youtube aramasına yazacagı seylerı yaz vıdeo ıle ılgılı ama gundemde olan vıdeoları at dedıgım gıbı

Protokoly

Uzman üye
28 Tem 2013
1,214
0
İstanbul
Yok Yeteneksize cıktım :D googlede aratıp bulursun bak sana bi kıyak geçim belki bilmezsin :) sürekli gündemde olan videolar at açıklamaları kendin yaz video altına kopyalayıp yapıştırırsan youtube anlar.youtube akıllı yani.bide video etiketlemeleri insanların youtube aramasına yazacagı seylerı yaz vıdeo ıle ılgılı ama gundemde olan vıdeoları at dedıgım gıbı

Ben tavsiye istemedim.Kanalı nerde satıcam diyorum sen bana izlenme taktiği veriyorsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.