Yahudi arkadaşla ile ilgili yazım [Okumadan geçmeyin]

Haylaz527

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
627
0
Bir arkadaşımız 1 saat içerisinde kendisinin yahudi olduğunu ve bundan gurur duyduğunu söyledi.
Evet bende bunu gördüğümde mutlu oldum fakat devamını okurken bir kötüleme ve ırkçı yaklaşımda bulunduğunu gördüm. Yani bizim kadınlarımızın Tesettürlerini açıyormuş ve Bunlada övünüyormuş ?
Ayrıca unutmayınki Kuran-ı Kerim'de yazıyorki
“Ey İsrailoğulları! Size verdiğim nimetimi ve (bir zamanlar) sizi âlemlere üstün kıldığımı hatırlayın.”

Fakat yahudiler bundan sonra pişkinlik yapıp şımarıyorlar bazıları tekrardan putlara tapmaya başlıyor. sonrasında ise bu davranışlardan sonra Allah (c.c.) Üstünlüklerini aldı ve LANETLEDİ.

Yahudiler Pişkinlik yapıp daha fazlasını isterler , onları üstün kıldığında Yarab şımarırlar ve 5 dakika yalnız bıraksan geri putlara tapmaya devam ederler.

Yani Mustafa Muhammed (S.A.V) Boşunda veda hutbesinde Irkçılığın Müslümanlıkta Haram olduğu ve Ne arabın farklı bir ırktan neden farklı bir ırkın araplardan üstün olduğunu söyledi. Yani Herkez Eşittir.

Şunuda Eklemek istiyorum:

"Irkçılık yapan bizden değildir." Hadis'i Şerif

Ekra

Üye
11 Mar 2016
121
0
Demek istediğini pek anlayamadım, ırkçılık ve düşmanlık farklı şeyler. Yahudiler dediğin gibi lanetlendiler ve kıyamete yakın bir zamanda müslümanlar ve yahudiler arasında büyük bir savaş olacak ve dünyada tek bir yahudi bile kalmayacak. bu ırkçılık değil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.