Çözüldü Yakalanmamak

xbrnx10

Üye
21 Ara 2010
59
0
TURKHACKTEAM SEVGİLİ AİLESİ, Online bir oyundan bir hack benzeri bişey keşfettim fakat hapis cezası var yakalanırsam kullananlar kamera olmayan internet kafelerden kullanıyor,
ben bu program mı kullansam evimde yakalanmamak için neler ve hangi programlar gerekir örneğin; no ip gibi önerilerizi ve yorumlarızı bekliyorum şimdiler cevap yazan yazmayan herkese teşşekür ederim..

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Online bir oyunda hile yapıyorsun diye evini polisler basmaz hapis cezasıda yok korkma ayrıca oyun zaten büyük ihtimalle yabancı bir şirketin oyunudur en fazla oyunda ban yersin o kadar bu kadar korkulacak bir şey yok

BlackHatZ

Üye
14 Eki 2014
186
0
bu kadar paranoyak olma dostum . Biz hesaplarını bile hackliyoruz yıllardır . Devlet baba zaten online oyunlara karşı . Online oyunların hiçbir ayrıcalığı yok bi sorun çıksa bile devlet bu adamların umrunda olmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.