Yanlışlıkla format attım 120 gb gitti nasıl getirebilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aldapaslan

Yeni üye
13 Haz 2009
42
0
Adana
Arkadaşlar sorunum şu :

3 yıldır kullandığım bilgisayara ubuntu kurarken 160 gb lik 2 parçaya ayrılmış harddiskin
( 1.si 120 2.si 29 gb ) 1. kısmının türünü ntfs den linux türlerinden birine ( hatırlamıyorum şuan ) çevirdim yanlışlıkla.Dolasıyla tüm bilgiler gitti.Arkadaşlarım bir program tavsiye etmişti ( R-STUDIO ) denedim ama harddiski tararken çoğu bölümü atladı ve bulduğu dosyalar küçük boyutlu resim vb idi. Tüm harddiskte sadece 1000'e yakın resim buldu.Oysa onca program vardı.Sizin önerdiğiniz bir program varmı ?

aldapaslan

Yeni üye
13 Haz 2009
42
0
Adana
Saolun arkadaşlar önemli program ve bilgilerimin yaklaşık %80 'ine yakın bir bölümünü sorunsuz şekilde kurtardı.Sorunumlar ilgilenen herkese teşekkür ederim.

medcezir58

Katılımcı Üye
21 Tem 2008
262
0
arkadaşlar tşkler aynı problemleri bende yaşıyorum dvd de parametre hatalı diyo dvd ye atmıştım verileri baya buyuk bi pro asiviydi

caghack

Yeni üye
8 Tem 2009
8
0
knk recovery my files + crack yazdım googleye orda bi adam kullanıcı adı şifre fln da verdi ben kaybolan bilgilerimi geri getirdim eger yapamazsan tekrar sölersin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.