Yaptığınız en utanç verici şey neydi?

YSUFKIBAR

Yeni üye
2 Şub 2022
24
11
Ötüken
hayatınızda yaptığınız en utanç verici ve aptalca şey neydi
8. sınfın son günü, okula girmeden önce çikolata alıp yarısını arka cebime koymuştum. Tabi sıraya oturduğum için ezilmiş ve erimişti. Bende bunu fark edip elimi cebime atıp (neden bilmiyorum) kokladım ve koklarken hocayla göz göze gelmiştik. Çok yanlış anlamıştı.

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,913
936
Tekrar şahıslar üzerine gizli bilgi toplama imkanı.

Teşekkürler... Haydiyin buraya 😊

6 ay sonra, utandım silin diye rapor atmak yok ama 😉

Arada illaki istenmeden gözden kaçan şeylerde açığa kavuşacaktır.

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
hayatınızda yaptığınız en utanç verici ve aptalca şey neydi
Okulun kapanmasına yakın okula gittim o gün okula beden dersi var diye gittim ama o gün dersler yoktu yağmur yağıyor du bide üstüne beden kıyafetiyle gelmiştim İngilizce hocamız neden geldiniz diyince ben
Hocam beden dersi var diye geldim demiştim

'Herodot

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
487
298
Kuvâ-yi Milliye
Çok eskiden mahallede tek tük inek besleyen komşular vardı
Ağaca dalarken ben inek pisliğinin biriktirildiği yere düştüm. (Ulan bir tane insan kurtarmaz mı yaa)
Göbeğime kadar battım sonra Allah dostu bir adam geldi beni çekti mahallenin ortasında fıskiyeyle yıkadılar

Utançtan okulu bile bırakmıştım

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,690
1,606
🔱
Çok eskiden mahallede tek tük inek besleyen komşular vardı
Ağaca dalarken ben inek pisliğinin biriktirildiği yere düştüm. (Ulan bir tane insan kurtarmaz mı yaa)
Göbeğime kadar battım sonra Allah dostu bir adam geldi beni çekti mahallenin ortasında fıskiyeyle yıkadılar

Utançtan okulu bile bırakmıştım
Odun yapmak için gübre yıkıyorlar gibi geldi,ateşe atmadılar ise iyidir:D

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,332
920
Kendi kendime konuşuyorum
Belki bu olayın daha kötüsünü ben senden çok yaşıyorumdur ve inan ki bu yüzden çevremdekiler tarafından "kimle konuşuyor bu?" diyip hocaya götürmeye çalışan mı dersin, Manita yapmış ele karışıyor diyen mi dersin başıma gelmeyen kalmadı. Maalesef bu bir şizofrenilik göstergesi, bi nevi alt evreleri gibi bişey. Bundan kurtulmak imkansız...

Unfeeling

Üye
12 Tem 2013
101
2
izmir
Belki bu olayın daha kötüsünü ben senden çok yaşıyorumdur ve inan ki bu yüzden çevremdekiler tarafından "kimle konuşuyor bu?" diyip hocaya götürmeye çalışan mı dersin, Manita yapmış ele karışıyor diyen mi dersin başıma gelmeyen kalmadı. Maalesef bu bir şizofrenilik göstergesi, bi nevi alt evreleri gibi bişey. Bundan kurtulmak imkansız...
aslında kendi kendine konuşmak yerine Allah ile konuşmak daha iyi

'Herodot

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
487
298
Kuvâ-yi Milliye
Sadece bu durumdan şizofreni tanısı koymak zor, bu durum daha çok Obsesif kompulsif bozukluk gibi duruyor.
Obsesif kompulsif bozukluk da içine kapanık bir çok insanda görülebilir.
aslında kendi kendine konuşmak yerine Allah ile konuşmak daha iyi
Katılıyorum, takva sahibi olup tevekkül edebilmek en büyük antidepresan bence.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
Hah aklıma geldi anlatayım geçenlerde yaşadım bunu

Ben camide müezzinlik yapıyordum normalde ...ilahe illallahu Vallahu Ekber vela havle vela kuvvete illa billa il aliyyil azim demem gerekirken ...ilahe illallahu vahlehu la şerike leh demiştim kısaca en sonda demem gereken şey ile birleştirmiştim imam dahil çoğu kişi baya güldü, hatta imam amenarrasulü duasını dahi gulmekten okuyamadi ve ben mal gibi orda birşeyi anlamadan durdum kaldım. Ardından imama sordum ve anladım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.