Yaratıcı Web sitesi fikirleri

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Merhaba arkadaşlar. Sorumu sormadan önce yada fikir danışmadan önce hepinize iyi günler diliyorum.

Size sorum şu Şöyle bir site olsa ne kadar güzel olur işimi görür dediğiniz bir site fikri var mı aklınız da düşündüğünüz?

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Rap dinlemiyorsan ve ilgilenmiyorsan sakın açma . Haber sitesi olabilir .

Rap müzik dinliyorum ancak bu alan da pek ilerleme kaydedilebileceğini pek zannetmiyorum aynı şekil de başlıkta da belirttiğim gibi yaratıcı fikirler arıyorum haber alanın da zaten devler var bu konuda bu saatte ne kadar ilerleme kaydedilebilir açıkçası bilmiyorum en azından diğerlerinden farklı kılacak bir şey olması gerekli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.