yardım edin biri benim interneti kaçak kullanıyo

KURTARICI2

Yeni üye
16 Tem 2013
32
0
benim pc yi kimse kullanmıyo zaten ben ewden çıkarken odamın kapılarını kilitliyom anahtarda bende oluyo başka bi türlü benim interneti nasıl çalabilir kylogger yollasa bile ben hiç şifreyi pc de yazmadım daha

anm18

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
683
0
Modemine gir. Orda hangi modemi kullanıyorsan mac adresleri çıkacak. Banla eğer sen giremezsen modemi fabrika ayarlarına döndür ve tekrar öteki macı banla bidaha girsin. Sonrada max bağlanabilecek kişi ayarlarından 1 yap sadece sen bağlan. Bizim bir arkadaşa aynısı oldu ne koyduysak girdi. Böyle engelledim.

RoMPaF

Üye
9 Şub 2011
127
0
Ordu
modem sifreni degiştir en az 8 harf veya rakam ve 8 harf yazarken en az 4 tanesi büyük 4 tanesi kücük olsun
modeme modem sitesinden girebilirsin googleyi ac ip adresim yaz oradaki ip adresini al html yerine yapıştır

ugr26krt

Uzman üye
13 Tem 2012
1,076
0
cmd ye cd.. yaz bida cd.. yaz vida cd.. yaz sonra net use \\adamın pc adı (ki onuda modemde yazar muhtemelen bağlı pclerde) sora net view \\adamın pc sonra dir \\adamın pc\users orda atıyom admin yazıosa dir \\adamınpc\users\admin ordan gözüküne şeyler paylaşılan klasörlerdir ama orda ... die gözüküosa oralar paylaşılmıodur ama bu işlemi aparken o an adamın senin pcde olması lazım ama adam wifi kırabilcek kadar bilgili hackerse büyük ihtimal pcsini paylaşıma kapatmısdır ama sen yinede bi dene

AL BENİM ANLATTIKLARIMI VİDEOLU ANLATIMINI BULDUM ağdakı bilgisayara sızma - YouTube

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.