Çözüldü YARDIM ! Hesap Aktifleştirme THT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

swezty06

Üye
10 Eyl 2015
101
0
Merhaba THT Ailesi Ben Üye İsmim Nedeni İle Alımlar Açılmış iken yeni hesap açtım 2 Kere Ancak 1 Ay geçmesine Rağmen hesap aktifleşmedi Adminler yardım ederseniz sevinirim Anormal birşey var Hesap ismi '' Ghozt '' Not : Üyeligin hemen aktifleşmedigini biliyorum ancak benimki normalin dısında Çok uzun sürdü Farklı Birşeymi var ?

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
2.bir uyelik multiye gireceginden multi yasak olduğundan dolayi açılacağında sanmıyorum.

Multi uyelik ban sebebi 2 uyeliginizde uzaklaştırmasi söz konusu olabilir.

Iyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.