Yardım idm hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ecem1689

Yeni üye
17 Tem 2009
30
0
yardım edin idm yi firi foxsu güncellerken yeni sürümü var dedi bende güncellemedim şimdi idm yi tekrar kuramıyorum sahte lisansans numarı diyor birkere daha böyle dediğinde pc format attırmıştım ve istemiyorum su an format attırmak sistem geri yüklemede yaptım olmadı ne olur yardım edin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Seriallerini Tekrar gir ama İnternet Bağlantini Kestikden sonra gir Çözüm olmazsa Bende Cracklı dosyasi vardi pm atarsın onu bulup uplamaya çalişirim Kolay Gelsin

Google

ecem1689

Yeni üye
17 Tem 2009
30
0
tşkr

çok teşekkürler ama ben serial numarası girmiyordum ki daha önce patch li bir tane bulmuştum onu kullanıyordum bir kere kurdum arada patch acıp tıklıyordum done mi ne yazıyırdu gidiyordum o şekil zaten serial numarası filanda yok ne olur yardım edin lütfen :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.