YARDIm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KINGA

Yeni üye
27 Ara 2007
2
0
nolur yardım edin bilgisayarda ekran gitti ctrl+alt+del yapıp açıyom herşeyi :D hiç bi sürücü gözükmüyo gözükse format atacam hiçbi CD yi DVD yi okumuyo sürücülerin maşşalahı var ama çalışmıyo bi el atın yaw

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
818
11
38
Almatı / KAZAKHSTAN
kardes pc yi güvenli kipte ac (f8 le pc acılmadan bas) sonrada sistem geri yüklemeden pc yi geri al ben olsam öyle yapardım ama bu işe yaramıya bilr öbür arkadaslarımız yardım eder sana
bu arada hosgeldin

KINGA

Yeni üye
27 Ara 2007
2
0
sağol teşekkür ederim:D ama bilgisayar normal açılıyo ekranda hiç bişi yok ole siyah ekran çıksa gene razıyım sadece tarla var:Dctrl+alt+del yapıp internet falan açıyom bu arada teşekkür ederim dostum

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
ctrl + alt + del yap pc açılınca yeniden başlata tıkla o zaman siyah ekran gelecektir siysah ekranda f8 e bas ve güvenli kipten pc ye giriş yap daha sonra başlat - çalıştır - msconfig yazıp gir orad üstte sekmelerde başlangıç war oradan Nvclp ve nvmctry war onlar hariç geri kalanları kaldır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.