Yardımınıza ihtiyacım var lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 Eki 2009
63
0
Selam arkadaşlar benim sorunum şu bizim yan komşunun pc var ve onun sürücüleri yok ben onun pc ait sürücüyü nasıl bulabilirim yani sesi ekranı birçok işte ona uyumlu nasıl bulabilirim interneti yok yardımlarınızı bekliyorum

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
kardeşim yardım edilir tabikide bu şekilde nasık olcak bilgisayar hakkında hiç bişey yazmamışsın
modelini filan yazman gerek ona göre bizde gerekn yardımı etmeye calışalım bu konu altından devam edelim saygılarımla..

shadoww1985

Katılımcı Üye
22 Ara 2009
387
0
Ben her yerdeyim
Kardeşim şu adımları izle Bilgisayarım Sağ Tıkla Özellikler Donanım Aygıt yöneticisi burada driveri olmayan donanımları göreceksin.Bulmak istediklerinini üzerinde Sağ Tıkla Ayrıntılar de burada PCI\Ven_xxxx & Dev_xxxx şeklinde bir ayrıntı göreceksin.Şimdi şu siteye tıklaman gerekir www.pcidatabase.com sayfa açıldığında karşına Vendor search Device search gelecek.Yukarda bahsettiğim Ven_xxxx i burada uygun olarak gir.Örnek Vendor Search : xxxx Ara de. Sana sürücünün modelini ve hatta indirme linkini verecektir.

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
dgiqx5.jpg

Ne işe yarar: Driver Genius Professional ile bilgisayarınızda bulunan aygıt sürücülerinizi hızlı bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Yedekleme sırasında ne oranda sıkıştırma yapacağını belirleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza format atmanız halinde artık driver cd’si aramanıza veya internette zaman kaybetmenize gerek kalmaz. Yedekleme seçenekleri arasında bulunan backup my drivers in to an exe Auto-installer seçeneği sayesinde Driver Genius programı bilgisayarınızdan silinmiş olmasa bile driverlerinizi tekrar yükleyebilirsiniz.Ayrıca daha önceden yüklenmiş şu anda kullanılmayan sürücüleri listeleyerek silmenize imkan tanır. Bilgisayarınızda bulunan donanım hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sürücü yedeklemenin yanında sizin için sürücülerin güncellemelrini arayarak indirmeniz için alternatif linker verir...

İndir / Yükle

7 Eki 2009
63
0
dgiqx5.jpg

Ne işe yarar: Driver Genius Professional ile bilgisayarınızda bulunan aygıt sürücülerinizi hızlı bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Yedekleme sırasında ne oranda sıkıştırma yapacağını belirleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza format atmanız halinde artık driver cd’si aramanıza veya internette zaman kaybetmenize gerek kalmaz. Yedekleme seçenekleri arasında bulunan backup my drivers in to an exe Auto-installer seçeneği sayesinde Driver Genius programı bilgisayarınızdan silinmiş olmasa bile driverlerinizi tekrar yükleyebilirsiniz.Ayrıca daha önceden yüklenmiş şu anda kullanılmayan sürücüleri listeleyerek silmenize imkan tanır. Bilgisayarınızda bulunan donanım hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sürücü yedeklemenin yanında sizin için sürücülerin güncellemelrini arayarak indirmeniz için alternatif linker verir...

İndir / Yükle

ya ben indirdim nasıl kuruluyor türkçe yamasını nasıl kuruyoruz

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
evet arkadaşlar konu cok dillendi gereken yardım yapılmıştır
konuyu uzatmayalım
ADANADEMİRSPOR bana mesaj ata bilirsin konu hakkında eger sonuca ulaştıgın zaman nasıl yaptıgını buraya detaylı bir şekilde yazmanı istiyecegim sana ilginizden dolayı tşkler arkadaşlar .
saygılarımla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.