YARIN Ehliyet sınavına giricek olanlara ufaktan bilgiler

kanka111

Yeni üye
1 Tem 2015
22
0
Kalp baskısı bebeklerde 4
" " Yetişkinlerde 5
Trafik kazası sonrası güvenli bir ortamı sağlamak için Meraklıları uzaklaştır .
Kaza sonrası kazazededen açık kırmızı kan akıyorsa kazazede akciğer kanaması geçirmektedir .
Tansiyonla düşük dolaşım yetmezliği Şok olarak adlandırılmaktadır .
Kazazede idrar kaçırıyorsa Komaya girmiştir .
Sürükleme yöntemleri : İri yarı kişileri taşıma , Sıkışanları taşımadır .
Ana yolda 50 işaretli soruya denk gelirseniz Azami en yüksek hız limitidir cevabı .
Yakıt en çok Ani hızdan ve Tam gazdan dolayı biter !
D100 İşaretinin anlamı Devlet Yolu dur .

Vallahi arkadaşlar daha uzun yazılar yazmak isterdim ama önemli konular burdadır bunları çalışın illaki bi yardımım dokunur sizlere Yarın sınava giricek olan arkadaşlarıma başarılar diliyorum

En ufakta katkım bulunduysa ne mutlu bana :RpS_wub:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.