Yarın MSÜ sınavı var :)

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Arkadaşlar yarınki sınava katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum bende katılcam :)

Deniz ,kara harp okulları ve sahil güvenlik 280 taban puanı ile alırken hava harp okulu 350 taban puanı ile alicak

Bende havayı düşünüyorum umarım kazanırım

Siz neler düşünüyosunuz bu konu hakkında

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
Baraj puanı sınavdan sonra belli oluyor. Tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. Rakiplerime sevgiler :)

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Kazanıp mülakat ortamını görmenizi dilerim. Unutamadığınız mükemmel bir anı olarak kalacak. Katılacaklara başarılar dilerim :)

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
ωσитαѕ;9104001' Alıntı:
Ben kazanıp gitmeyenlerdenim :)

Hocam bende kazanırım büyük ihtimalle puanım yeter fakat ingilizce kimya mühendisliği düşünüyorum askerlik zor ya :)

Alcyoneus

Üye
31 May 2020
194
0
Siber Alem
TSK'yı çok kötü hale getirdiler. Eskiden MSÜ diye bir şey yoktu. Artık iki dakikada rütbe atlanıyor. Bir girsem iki yıla albay yaparlar beni. "MaLBaYıM MeRaBa MasILSıN??"

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
TSK'yı çok kötü hale getirdiler. Eskiden MSÜ diye bir şey yoktu. Artık iki dakikada rütbe atlanıyor. Bir girsem iki yıla albay yaparlar beni. "MaLBaYıM MeRaBa MasILSıN??"

RÜTBELER — BEKLEME SÜRELERİ
Teğmen — 3 Yıl
Üsteğmen — 6 Yıl
Yüzbaşı — 6 Yıl
Binbaşı — 5 Yıl
Yarbay — 3 Yıl
Albay — 4 Yıl
Pekte iki dakika değil gibi ha ne dersiniz :)

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Heyet artık sivil oluyormuş, o eski heyecanlı ortam pek yokmuş maalesef.. :)
mülakat zamanında mihmandarınız ile iyi geçinin arkadaşlar.

2019 için söylenmiş ise yalan :)
(Mihmandardan o kadar yemeğe götürmesini istedim götürmedi :/)

Öyle bir durum yok :)

Son düzenleme:

Igob

Yeni üye
4 Mar 2019
26
0

Dışardan konuşmak çok basit dostum 2 yıla üsteğmen bile olamazsın ayrıyeten rütbe atlaman için bekleme süren kadar komutanlarınında seni önermesi lazım. MSÜ'ni bitirmek girmek kadar kolay değil çok zor şartlar altında eğitiliyorsun

Igob

Yeni üye
4 Mar 2019
26
0
MSÜ'nin açılış amacı diğer büyük ülkelerde olduğu gibi nitelikli asker yetiştirmektir. iyi atış yapmakla iyi asker olunmuyor daha donanımlı olman lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.