yasaklar yasaklar.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uguratik

Yeni üye
2 Eyl 2008
20
0
sevgili dostlar merhaba Ultrasurf'ü biliyorsunuz, sanırım çin üzerinden proxy sunucuları kullanıyor. Bu programı sadece yasaklı sitelere girmek için değil güvenlik duvarını aşmak için de kullanabiliyoruz.çalıştığım iş yerinde bir sürü site yasaklı durumda (şirket politikasına aykırı bilgi güvenliği falan çıkıyor)altı üstü bir iki siteye göz atıp çıkıyordum bu programın çalıştırılmasıda yasaklandı :)bir çözüm varmıdır.saygılarımla

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
Yasaklandı derken, active directory kurallarından mı yada başka şekilde mi? Örnekle açıklayabilirseniz size yardımcı olmaya çalışırım.

uguratik

Yeni üye
2 Eyl 2008
20
0
sevgili macirhan ustam ....
örnek :facebook,youtube vs sitesine girmek istediğimde bu siteye erişim yasaklanmıştır diye bir ibare çıkıyor bir kaç gün öncesine kadar ultrasurf kullanarak bu problemi aşıyordum ancak artık ultrasurf programıda çözüm üretmiyor program çalışıyor ancak google arama motoru dahil hiç bir siteye giremiyorum . Darkness DeviL arkadaşımın tavsiyesini deneyeceğim.saygılarımla değer verip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
Sana önerim 80 portunu kullanan bir proxy kullanman. Ben bir ip buldum internetten,

122.72.0.33 port olarak da 80 girersen , sorununa çözüm olacağını düşünüyorum.

Eğer bu da çözüm olmazsa, evinde bilgisayar varsa, onu açık bırakıp, işten teamviewer ile bağlanabilrisin.

dangareus

Uzman üye
18 Eki 2011
1,249
0
hotspot var onu kullan oda çalişmassa dırek ıkı sını aynı anda aç isteddıgın kader ıyı ollsunnn sen ultrSURF VE HOTSPOT BIRLIKTE AÇÇÇÇ BENDE OLE KULLANIOMMMM

uguratik

Yeni üye
2 Eyl 2008
20
0
Eğer bu da çözüm olmazsa, evinde bilgisayar varsa, onu açık bırakıp, işten teamviewer ile bağlanabilrisin.
süper fikir çok teşekkür ederim........ :)

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
süper fikir çok teşekkür ederim........ :)

12 senedir unix ve güvenlikle uğraşıyorum. Gündüzleri kullanıcılara yasaklar koyuyorum, geceleri nasıl atlatılır diye üzerinde çalışıyorum :)

Kesin ve netice elde edilmiş çözümler sunarım ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.